Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tentokrát to snad vyjde: Modelka Katie Price se již poosmé zasnoubila

Katie Price se svým snoubencem.
Zdroj: Instagram Katie Price/ eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
Zásnuby

Katie Price (42) je již poosmé zasnoubená. Zprávu zveřejnila na svém Instagramu. Fanoušci z celého světa jí gratulují, jiní si z ní kvůli počtu svateb a vyslovených „Ano“ dělají legraci.

Britská modelka Katie Price se již poosmé zasnoubila. Oznámila to na svém Instagramu, kde zveřejnila fotografii se svým vyvoleným Carlem Woodsem (31), který ji požádal o ruku po deseti měsících randění. Katie ukázala na Instagramu mimo jiného prsten za 300 tisíc korun a přidala popisek, v němž stálo: „Řekla jsem ano!“

S gratulacemi se v komentářích připojila i britská modelka Chloe Khan (28), která napsala: „Jak vzrušující. Nová kapitola v knize, které říkáme život.“ Fanynka Jade se pak k příspěvku vyjádřila: „Jsem opravdu šťastná za vás oba, Katie. Nezasloužíte si nic jiného než štěstí. Svět je plný ošklivých a zkažených lidí, kteří se nemohou dočkat, až uvidí jiné na dně. (…) Každopádně chci, abyste věděli, že jsou i tisíce lidí, jako jsem já, kteří vás sledují a myslí si, že jste úžasní.“

Našla se ale řada komentujících, kteří si z modelčina dalšího zasnoubení dělali vyloženě legraci. Uživatel Wayne například příspěvek komentoval slovy: „A jedeme znovu!“ Další sledující Lottie napsala: „Více prstenů než Sonic,“ čímž narážela na populární videohru s modrým ježkem, který sbírá rotující prstýnky.

Podivný žert

„Je velice osvobozující, že jsem s mužem, který se o mě postará, kdybych se rozhodla, že přestanu pracovat. Miluji ho,“ řekla Katie Price, u níž to v současnosti vypadá už na čtvrtou svatbu, pro britský OK! Magazín.

Zpráva přichází poté, co si loni modelka vystřelila ze svých fanoušků. V létě měla naprosto zkaženou dovolenou kvůli zlomeným nohám. Zranění si přivodila při ošklivé nehodě na dovolené v Turecku, kde byla s Carlem Woodsem a dětmi Juniorem (15) a Princess (13). "Proboha, Carl mě právě požádal o ruku, řekla jsem ano," radovala se tehdy na Instagramu a fanoušci s ní. Později přidala na sociální síť něco, co naznačuje, že k žádným zásnubám nedošlo. Příspěvek, ve kterém o nich psala, je pryč a do stories si napsala toto: "Minulou noc byla s Paulem sranda, žádné zásnuby, jen komedie." Nyní to ale vypadá, že si legraci nedělá.

Katie Price, známá také pod pseudonymem Jordan, je oblíbená britská modelka a podnikatelka. Ve známost vešla díky glamour modelingu, prodělaným plastikám, které jí přinesly bujné poprsí a kačeří rty, ale i kvůli alkoholovým a milostným skandálům. Zároveň je matkou pěti dětí.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy