Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Tentokrát přestřelila až příliš: Meghan Markle zmuchlala zásadu královny Alžběty jako cár papíru!

Meghan Markle zase brutálně přestřelila!
Zdroj: Showpix/Profimedia.cz
+ Dalších 47 fotografií
Mezi členy královské rodiny vplula s elegancí, ale záhy se Meghan Markle (36) začala měnit v pořádnou průšvihářku. Vévodkyně ze Sussexu má na triku další přešlap, a kdyby královna Alžběta (92) mohla, možná by manželce svého vnuka prince Harryho (33) dala pár facek!

Ačkoliv ze všech stran znělo, že je Meghan Markle novým miláčkem královské rodiny, v posledních týdnech to jde se ženou prince Harryho od desíti k pěti. Tentokrát přestřelila až příliš!

Vévodkyně ze Sussexu totálně pošlapala zásadu, na kterou si královna Alžběta potrpí snad nejvíc. Při víkendové návštěvě Irska se nezdráhala vměšovat se do tamní politiky, což mají členové královské rodiny už od 17. století přísně zakázáno.

Coby vášnivé feministce jí neuniklo irské referendum o zavedení potratů. Vévodkyně nejspíš četla královský protokol ještě nedbaleji než smluvní podmínky ke smartphonu. Na večírku britské ambasády v Dublinu totiž nad výsledky referenda, které dopadlo zrušením zákazu, juchala po boku senátorky Catherine Noone.

Ta to proflákla na Twitteru a strhla se lavina znechucených komentářů, ve kterých lidé Meghan pranýřovali. Přes zákaz mluvit o politice zkrátka nejede vlak!

Senátorka si poté uvědomila, že vévodkyni zavařila, a příspěvek smazala. „Tu zprávu jsem se rozhodla odstranit, protože byla zavádějící. Byl to velice příjemný rozhovor bez politických názorů. Vévodkyně měla zájem a byla půvabná,“ narychlo se snažila průšvih žehlit.

Zda to bude královně jako vysvětlení stačit, je ve hvězdách!

Související články

Další články