Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Tento týden v Zoo: Smrt Haďákových rodičů není tak jistá, jak se zdála. Roklová řeší únos africké expedice

viky už ví, že sestry má dvě.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
NOVINKY ZE ZOO

Seriál Zoo prošel v poslední době mnoha změnami. Opustily nás dvě hlavní postavy a do popředí se dostal příběh Haďáka a Sid. Ti se těšili na cestu do Amazonie, ale kvůli Sidině neúměrné reakci na očkování ji museli zrušit. Do toho se dle popisu, který TV prima umístila na své stránky, ukazuje, že smrt Haďákových rodičů nemusí být tak stoprocentní, jak se na první pohled zdálo. Co dalšího se v oblíbeném seriálu tento týden stane?

Úterý v ZOO - 72. epizoda

Sid náhodně vyslechne rozhovor Haďáka a jeho dědy Hrušky a rozhodne se vypátrat pravdu o jeho rodičích. Není možné, že jsou stále naživu? Rozhodne se sehnat úřednici Zlámalovou, která měla jejich identifikaci a převoz ze zahraničí na starosti. Té se nejprve mluvit moc nechce, nakonec ale pochybení přiznává a smrt Haďákových rodičů již se nezdá tak jistá.

Ředitelka Roklová má starosti s uneseným inseminačním týmem v Africe. Spolu s Hruškou se snaží vypátrat, kdo za tím může být a co bylo motivem, ale zatím se jí to nedaří. Udeří proto na Junga, který nakonec pomůže. Svoboda má zdravotní problémy a prosí Raula, aby za něj zaskočil do kantýny.

Vojta Rokl se rozhodne osamostatnit a odstěhovat na Šumavu, a ačkoli se mu to rodina snaží rozmluvit, působí zatím neoblomně.

Viky, která již prohlédla lest s dvojčaty, trvá na tom, aby jí Tes a Izy prozradily, co mají za lubem a co se v Petrově bytě děje. Nakonec pomůže Charlie, když jde s pravdou ven, a vypadá to, že jim Viky dává šanci.

Zajímavost ze Zoo

Jedním z nových herců v seriálu Zoo je Roman Zach, který hraje sympatického ošetřovatele a uznávaného specialistu na nosorožce Romana Pekaře. Momentálně pracuje na mezinárodním projektu oplodňování samic v národních parcích. Televize Prima na Instagramu uvedla, že tvůrci se v jeho případě nechali inspirovat skutečným příběhem.

Čtvrtek v ZOO - 73. epizoda

Haďák je ve spojení s kolegy v Amazonii a bádá nad skutečnou polohou pádu letadla jeho rodičů, kterou by jim mohl zaslat. Sid se strachuje, zda nelituje, že kvůli ní neodletěl. Ten to ale odmítá a jejich vztah odcestováním ohrozit nechce.

Brázda přichází se zprávou o vznikající Zoo v Polsku. Jako ředitel se nabízí Albert Polák, ale ten z toho vycouvá, když se dozví o obřích dotacích pro dvoreckou Zoo, a místo je tak nabídnuto přímo Brázdovi. Chce na ředitelku Roklovou nastražit past a posílá otci seznam lidí, které by bylo dobré do nově vznikající Zoo přetáhnout.

Stav Kajnara se po nehodě nelepší a jeho matka přichází za Eliškou, ať už se do jeho léčby neplete, nebo jí zakáže přístup do nemocnice. Také žádá po Roklové odškodnění, které by se použilo na jeho rehabilitaci. Se sháněním peněz chce pomoci více lidí.

Viky se dozví zprávu o svém zavřeném otci. Sice ji nezajímá, ale chce ji předat sestrám. K těm se nedostane, ale slyší ji Charlie, kterého velmi zaujme, a rozhodne se Janečka dostat ven z vězení. Zde se na scénu vrátí advokátka Markéta.

Seriál Zoo vysílá každé úterý a čtvrtek televize Prima ve 20:15.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy