Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tento týden v Zoo: Albert jako ředitel mučí svoje zaměstnance. Sid všichni nesnáší

Michaela Pecháčková to pěkně schytá.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
NOVINKY ZE ZOO

Téměř celá Zoo je proti Sid. Vyčítají jí, že se kvůli pochybení její matky Alice dostal do křesla ředitele prohnaný Albert, který jim dělá peklo. U Roklů doma to stále vře a Roklová se nechce vrátit. Usmířit se je snaží Stázka. Marek už ví, že Tes a Izy jsou dvojčata, a plánuje za jejich lest pomstu. Charlie chce naproti tomu udělat dobrý skutek a pomoct Katce s útulkem. Co se bude tento týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.

Úterý v Zoo - 82. epizoda

Všichni kromě Hrušky a Filipa (Tomáš Klus) Sid viní z toho, že je Albert ředitelem. Ten dělá v zoo peklo, a dokonce připravil zaměstnance stojící proti němu o odměny. Do situace se vkládá i Sidonie, ale ani to není nic platné. Sid už návaly viny nezvládá a Filipovi se svěřuje, že váhá nad odchodem ze zoo.

Kajnar je stále v nemocnici a Eliška jej navštěvuje. Snaží se mu osvěžit paměť, ale nic nepomáhá. Když jej pak dokonce vidí v intimní situaci s exmanželkou, chce to vzdát.

Nemanželská dcera Rokla Stázka onemocní a má vysoké horečky. Rokl si s ní neví rady a na Vojtovu promluvu do duše se mu rozhodne pomoci Roklová. Nezapřou se v ní mateřské geny a i přes svoji počáteční nelibost to vypadá, že si se Stázkou bude rozumět. Rokl stále doufá, že se k nim Roklová vrátí. Ta to ovšem stále odmítá.

Marek už ví, že jsou Tes a Izy dvojčata, a chce se jim pomstít. Ta mají podezření, ale jistotu nemají. Ta přijde, až když po nich Marek chce věci, na které jsou údajně domluveni.

Charlie se snaží Katce dokázat, že je na její straně a chce jí pomoct. Ta mu ale stále nevěří a myslí si, že je jeden z grázlů, co ji naopak chtějí připravit o pozemek s útulkem. Nastane ovšem situace, která ji přiměje změnit názor, a jde se Charliemu omluvit.

Sid to pěkně schytá

"V Zoo se stává nepřítelem číslo jedna Sid Novotná v podání Michaely Pecháčkové (19), tak chodí na plac s tím, že na ni všichni budou řvát a nenávidět ji. Nejvíc 'oblíbená' se stává pro Sandru Novákovou (40) a Davida Gránského (30). A aby to neměla tak snadné, čeká ji i pěkně voňavá sprcha," sdělila redakci eXtra.cz TV Prima.

Zaměstnanci Albertovi ředitelství rozhodně nedarují snadno. Takový Lubor Brázda mu dokonce namaže schody, a tak se ani on nevyhne pěknému trapasu.

Čtvrtek v Zoo - 83. epizoda

Sid s pomocí Filipa a Hrušky řeší situaci s nevylíhlými vajíčky vzácného plaza. Nakonec i přes skepsi Kodyma a Hrušky zkouší postup, který již před ní neúspěšně zkoušel Haďák.

Ani Albert to nemá snadné. Ten zase musí vyřešit, co s agresivním žirafím samcem. Když nepomůže ani přesun do jiného výběhu, vypadá to, že bude muset sáhnout po radikálním řešení. S tím ovšem starosta silně nesouhlasí. Také se ukazuje, že nová Albertova rozhodnutí dost komplikují plynulý chod zoo.

Na scéně se objevuje bývalý manžel Anežky Krásné (Pavla Tomicová) Krása (Michal Suchánek) a usiluje o styk s vnoučaty. To se ovšem Elišce nezdá a nic mu zadarmo nedaruje.

U Roklů to stále nevypadá růžově. Překvapivě je to právě Stázka, která nejvíce usiluje o jejich smíření. Roklová ovšem Roklovi odpustit nechce.

Izy z trojúhelníku ona, Tes a Marek dostane šílený nápad, že by si z nich měl Marek vybrat. Ten má jasno. Jak to ale vyjasnit, když kontakt s ním mají dvojčata zakázaný?

Seriál Zoo vysílá každé úterý a čtvrtek televize Prima ve 20:15.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy