Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tento týden v Ulici: Veronika Maléřová mezi dvěma muži a Bedřichův zvrhlý mejdan

Veronika Maléřová se na setkání s bohatým podnikatelem pořádně vyšňoří.
Zdroj: TV Nova
ulice
Tento týden v Ulici bude prvním týdnem bez Roziny Maléřové, která odjela do světa se svým snoubencem Victorem. Její máma se nyní musí sama popasovat s tím, že ačkoliv ještě není ani rozvedená, na její dvířka už ťukají dva muži. Bedřich se vrací do svých mladých let a pod vlivem alkoholu se mu ledasco vymkne z rukou. Lumír bude stát před těžkou výzvou a Jana s Jardou nezvládnou ukočírovat své emoce.

V Ulici bude tento týden pořádně napjatý. Veronice Maléřové bude chybět její dcera, která by jí jistě poradila, jak se vypořádat se zájmem dvou mužů. Bedřich překvapuje své okolí a pod vlivem alkoholu se nezvládá kontrolovat. Lumír bude muset učinit velké rozhodnutí a Jana s Jardou budou marně bojovat se svými city. Co dalšího se stane?

Jak zabojovat o ženu, o které si muž myslí, že je pro něj ta pravá? Kolem nezadané, byť stále vdané Veroniky krouží hned dva sympaťáci najednou – milionář Lukáš Binar a stomatolog Patrik Rousek. Oběma se Veronika hodně líbí, oba o ni mají velký zájem, rádi by ji sbalili. Své sympatie i úmysly jí nyní dají dost zřetelně najevo, čímž ji docela zaskočí… Co všechno ti dva udělají, aby ji získali? Který z nich u ní má větší šanci?

Jak se občas může zvrtnout pořádná pařba s kámoši rockery? Bedřich v poslední době nepřestává překvapovat Frantu i své blízké. Jeho parťákem se překvapivě často stává Honza, s nímž si rozumí čím dál víc. Tentokrát spolu s dalšími rockery zapaří jako zamlada, kdy jim ležel celý svět u nohou a jejich jedinou starostí bylo, jestli mají dostatečné zásoby pití. Bedřich se tak rozjede, že udělá něco, čím docela vykolejí i Frantu, který je u něj už na ledasco zvyklý. Něco, co by do něj nyní nikdo neřekl… Jak se Bedřichovi vymkne z rukou dnešní mejdan? A jaké to bude mít následky?

Kam až dokáže zajít vlivný lobbista, aby dosáhl svého? Opravdu jsou divoká mafiánská léta již minulostí? Na radnici začíná docela přituhovat, protože jistí lidé nejsou spokojeni s vývojem tamní situace. Chtějí jasný výsledek za každou cenu, ať po dobrém, či po zlém. Když ho není schopen zajistit Lumír, nasadí jiné, mnohem silnější páky… Co a proč hrozí Denise Mastné? Co všechno nátlak na ni rozpoutá? A jak se k tomu postaví Lumír?

Umíme poručit svému srdci a emocím, když se jedná o pracovní věci? Dokážeme striktně oddělovat soukromí a práci? Jana a Jarda se neviděli od návratu z veletrhu, jenž pro ně byl v mnohém přelomový. Setkají se až nyní a docela slušně to s nimi zamává. Atmosféra by se dala v tu ránu krájet, napětí mezi nimi je naprosto hmatatelné, oba se snaží našlapovat po špičkách kolem ožehavého tématu, kterým je jejich vztah… Jak to spolu nyní mají? A k jaké zásadní věci se Jana odhodlá?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy