Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tento týden v Ulici: Mirkova svatba nenechá Magdu s Prokopem chladnými, Skyler dá Františkovi lekci

František chce Skyler zpátky.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
ULICE

Hrdinům nekonečného seriálu Ulice přinese tento týden další životní zvraty. Naštvaná Skyler se začíná mstít Františkovi, a aby ho zasáhla na citlivém místě, jako rukojmí si vezme malého Chrise. Svatba Mirka se Stefanií zamává s Magdou a Prokopem, prozradila TV Nova redakci eXtra.cz.

Svatby jsou kořením vztahů nejen v reálném životě, ale také v seriálu Ulice. Za bezmála osmnáct let, co se seriál vysílá, jich diváci viděli už pěknou řádku. Pokud se nějaké svatby náhodou nezúčastnili přímo, vždy se o ní v seriálu hodně mluvilo. A to je také případ Mirkova sňatku se Steffi.

Mirkovo pozvání na jeho svatbu šokovalo hned na začátku roku Magdu i Prokopa. Mysleli si, že po tom všem, co mají za sebou, se s ním už nesetkají, že jim neodpustí to, co se mezi nimi stalo. Mirek je ale překvapil nejprve štědrým příspěvkem pro Magdinu sbírku na podporu domácích hospiců, o pár týdnů později pak i návratem do jejich životů. Za minulostí udělal tlustou čáru. Magdu a Prokopa nyní bere jako své blízké přátele. Těm se docela ulevilo, na druhou stranu je to ale přimělo zamyslet se nad vlastními životy. Prokop se začal nevědomky s úspěšným Mirkem opět porovnávat, Magdě to znovu připomnělo obrovský zvrat v jejím životě. Původně se měla za Mirka provdat ona. Milovala ho, ovšem taková chemie jako mezi ní a Prokopem v jejím vztahu s Mirkem nebyla. Když o ni navíc Prokop začal bojovat, přistihla se, že si není tak úplně jistá, zda je Mirek ten pravý.

Magda touží po něčem víc

Pro Mirka byla pravda hodně bolestivá. Teď je ale už vše odpuštěno a zapomenuto. Je šťastný s novou partnerkou Stefanií. Jen pár měsíců po seznámení se s ní o tomto víkendu oženil, protože si je jistý, že lepší holku už nepotká. Magdě a Prokopovi se z pochopitelných důvodů na jeho svatbu zpočátku příliš nechtělo. Mirek je ale přesvědčil, aby na veselku dorazili. Ani jeden z nich na takové okázalé sešlosti moc není. Přesto se stalo něco, s čím tak úplně nepočítali. Svatba je nenechala chladnými. Atmosféra Mirkova velkého dne se jim dostala pod kůži. Nedokážou ji jen tak vymazat z paměti, vypořádat se s emocemi, jež v nich svatba zažehla.

Magda si znovu uvědomila, co je pro ni ve vztahu opravdu důležité. Byla by ráda, kdyby se s Prokopem posunuli opět o kus dál, kdyby se jen nescházeli, když se jim to hodí, ale sdíleli spolu obyčejné každodenní maličkosti. Ví, že ji Prokop miluje. Ale tváří v tvář Mirkovu štěstí a zamilovanosti jí došlo, co jí teď ve vztahu s Prokopem nejvíc chybí… S čím se svěří Ireně a Otovi? A jak bere jejich vztah Prokop? Jak na něj Mirkova svatba zapůsobila a jak ho ovlivní?

Podraz od Skyler

Řešit se bude i vztah Skyler a Františka. Jejich vztah je od začátku jako na horské dráze. Poté, co se rozešli, si našel František novou přítelkyni Báru. To však nemůže překousnout Skyler, která se vrátila po dlouhé pauze na scénu. Chce svého kluka zpátky a je rozhodnutá pro to udělat všechno.

Nevyzpytatelná Skyler se rozhodne dá svému bývalému lekci a odjede s jejich synem Chrisem na hory, aniž by o tom dala Františkovi vědět. O tom, že František už s Bárou není, zatím netuší, protože František to s ní nechce řešit po telefonu. Jak se to nakonec Skyler dozví? A jakou lekci dá Františkovi, který s rozchodem s Bárou podle ní až příliš dlouho otálel?

To a další události v příbězích hrdinů se dozvíte již tento týden v dalších dílech oblíbeného seriálu Ulice, který vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy