Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tento týden v Ulici bude pořádné drama: Nikdo už nemůže vystát pubertální chování Filipa

+ Dalších 7 fotografií
Co všechno nás čeká tento týden v Ulici? No rozhodně toho nebude málo. Opět nás čeká spousty dramatických chvílí. Bude to obzvlášť peprné.

V pondělí se ukáže, čeho všeho je člověk schopen, pokud má strach o dítě. Bedřich přijme Frantovu nabídku s pohlídáním Lady, avšak kvůli tomu s malou skončí na pohotovosti. Co se Ladě stalo?

Sedmnáctiletým Filipem pořádně mlátí puberta. Čím dál víc si dovoluje ve škole, ale i doma. Lže do očí, hádá se s pedagogy i rodiči, jen kvůli vlastním potřebám. Všem okolo už dochází trpělivost. Magda s ním udělá krátký proces. Pak se do něho pustí i táta.

Magdu naučili špatné zkušenosti, aby se spoléhala především na sebe a své soukromí si hodně chrání. To podráždí její kamarády Otu a Mikiho Seidla. Těm vrtá hlavou pár věcí, a tak se v tom začnou šťourat, aby zjistili proč se Magda vrací domů se slzami v očích.

Janu čekají hned dvě oslavy narozenin, které přichystala Rozina. Obě budou tajné a Jana si je moc užije. Avšak někdo pro ní velmi důležitý bude na oslavě chybět. A kdo všechno dorazí?

Ája začíná v Kataríně vidět velkou konkurenci. Matěj totiž skáče kolem Kataríny, což se Áje vůběc nelíbí. Tak rozjede svůj plán a začne taktizovat. Matěje rozmazluje, co nejvíce to jde. Vyrazí mu dech luxusním dárečkem a dostane ho přesně tam, kam potřebuje. Jak to celé dopadne se dovíte tento týden při sledování seriálu Ulice na televizi Nova.

Související články

Další články