Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Útěk z nemocnice a pletky s těhotnou Erikou!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 101 fotografií
Ordinace
Vážně nemocný Albert Hess uteče z nemocnice a Babeta je strachem bez sebe. Milostný propletenec mezi Markem, Bibi a Erikou bude ještě zamotanější. Na těhotnou Eriku si začne myslet Vojta. Co bude za problém? To dítě, které Erika čeká a Marek na to kašle. V Ordinaci se toho tento týden stane ještě mnohem víc.

Po tomto týdnu nezůstane v Ordinaci v růžové zahradě kámen na kameni! V kamenické nemocnici se toho bude dít vážně hodně…

Eriku čeká důležitý ultrazvuk s miminkem. Vojta přemlouvá Marka, aby ji doprovodil, ten ale trvá na tom, že nemá zájem o Eriku ani o dítě. Babeta s Heluš zoufale hledají nemocného Alberta Hesse. Zjistí, že z nemocnice utekl do sekty guru Šímy, který by ho měl uzdravit. Naďa Mázlová neposlechne Čestmíra ani Karla a kvůli kariéře modelky jde na plastiku, nechá si zvětšit prsa.

Radovan Jošt vyznal lásku Květě, chce, aby i s Františkou odešla od Vilíka. Květa se musí rozhodnout, zda je pro ni důležitější láska k Vilíkovi, nebo život v blahobytu vedle bohatého Jošta.

Marek a Vojta dělají zdravotnický dozor na soutěži krásy. Marek hned využije příležitosti a nechá se balit jednou z krásných dívek. Vojtovi se to nelíbí, myslí na Eriku, která s Markem čeká dítě.

Naďu mají propustit z nemocnice. Čestmíra štve nezodpovědné chování Luigiho, který ji natlačil do plastické operace. Mázl dokonce prohlásí, že mnohem lepším partnerem je pro Naďu Rytíř. Adam nepřijde do nemocnice a nikdo se mu nemůže dovolat. Marika dostane strach, že se z nešťastné lásky znovu pokusil o sebevraždu.

Související články

Další články