Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tento týden v Ordinaci: Švarc jde Ludvovi a Libušce po krku, pokusí se je i uplatit

Tento týden v Ordinaci: Švarc jde Ludvovi a Libušce po krku, pokusí se je i uplatit
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Ordinace
O pořádný rozruch se tento týden v Ordinaci v růžové zahradě postará manžel Táni, který přijede do Kamenice. Nejvíc na nervy je z jeho příjezdu Vojta, kterého Táňa přitahuje čím dál víc. Na prášky je i Švarc, který podezírá Libušku s Ludvou ze simulování nemoci. Když se mu je nepovede usvědčit, jde za Ludvou s úplatkem.

Patrik míří do Kamenice a Vojtovi to drásá nervy. Táňa ho stále víc přitahuje a představa, že bude příštích šest dní dělat křena zamilovaným manželům, ho děsí. Citově rozrušená Zita lituje, že se vyspala s Hanákem. Má strach, že nezvládne předstírat na pracovišti, že se nic nestalo. Nezvládá to ani Petr.

Švarc podezírá Libušku s Ludvou ze simulování nemoci, aby nemuseli opustit nemocnici. Ve chvíli, kdy už má téměř vyhráno, se ale karta znovu obrátí. Sice oba přistihne při riskantním podvodu, ale Ludva se v nemocnici těší neskutečné důvěře. Švarc se dokonce ze zoufalství Ludvu pokusí uplatit.

Marek se stane svědkem napadení při procházce s dvojkočárkem s Amálkou a Tobiášem. Ženy, na kterou zaútočil její agresivní partner, se zastane, ale muž ho zasáhne paralyzérem. Pro Marka musela přijet záchranka, děti však zůstávají za rohem.

Marika bere léky na spaní a je po nich dezorientovaná a malátná. Kvůli jejímu kolapsu ji vyslýchá Janák, před kterým se Marika neopatrně prořekne, že na insomnii už delší dobu bere léky. Nakonec se je rozhodne vysadit, ale nemůže bez nich oka zamhouřit.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy