Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Strach, že Vilík zemře, Marika v ohrožení a trable Švarcových

+ Dalších 36 fotografií
Ordinace
Marika snad už nikdy nebude mít pokoj. Když ji neobtěžuje Mára, vrátí se Adam Svoboda, který je psychicky na dně a trvá na tom, že budou zase spolu. Jednoduché to nemají ani Suchých, kteří jsou zdeptaní ze zmizení Haničky. David se proto rozhodne pátrat na vlastní pěst. I to se tento týden stane v Ordinaci v růžové zahradě.

Ordinace v růžové zahradě pokračuje a ani tento týden nebude nouze o vypjaté momenty. Kdo nejvíc zamíchá dějem?

Karel Rytíř se rozhodl, že už se nebude scházet s Naďou. Je si jistý, že kdyby se o nich dvou dozvěděl Čestmír, rozpoutá peklo. Naďa má ale na věc jiný názor. Je dospělá a tatínek jí nebude říkat, s kým smí a nesmí randit.

Květa už má dost chování protivného pacienta Jošta, který si ji platí jako osobní ošetřovatelku. Řekne mu na rovinu, co si o něm myslí. Heluš jako terapeutka - podvodnice vydělává spoustu peněz. Dává najevo Švarcovi, že je méněcenný se svým lékařským diplomem i platem. Vilík ošetřuje agresivního pacienta Burdu. Burdovo paranoidní chování hrozí vyústit v tragédii...

Hanička Suchá je už nezvěstná mnoho týdnů. A policie zatím nemá žádné další stopy. Suchého deptá čekání v nečinnosti a rozhodne se pustit do pátrání na vlastní pěst. V Kamenici se znovu objeví Adam Svoboda. Je opilý, pod prášky a psychicky na dně. Trvá na tom, že miluje Mariku a budou zase spolu.

Vilíka, kterého napadl agresivní pacient, převezou na ambulanci. Má rozbitou hlavu a je bez sebe. Všichni se bojí, že zemře.

Související články

Další články