Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Strach o Toníkův život a večírek Čestmíra Mázla

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 26 fotografií
Ordinace
Zdenu stále ničí záhadné zmizení Haničky, hádá se kvůli tomu s Davidem. Marika bojuje proti Márovi a Čestmír Mázl se těší na oslavu narozenin. Skromný dýchánek se však zvrhne ve velkolepou párty. A co dalšího se tento týden stane v Ordinaci?

Ani tento týden nepřijdete o příběhy oblíbených postav z Ordinace v růžové zahradě Kdo zamíchá kartami tentokrát?

Zdena je zničená ze zmizení Haničky. Bojí se, že by se mohlo něco stát i Toníkovi a nechce ho pouštět ven. Dostává se kvůli tomu do konfliktu s Davidem. Bibi má pocit, že se ona a Marek čím dál víc vzdalují. Svěří se se svým trápením Vojtovi.

Marika si prosadí, aby Mára nechal v Kamenici jejího pacienta. Pacient ale z neznámých příčin kolabuje a Mára v tom vidí příležitost obvinit Mariku, že je špatná lékařka a konečně se jí zbavit. Na Márovo hrozné chování v pozici zástupce doktoři upozorní také doktora Sekoru, prosí ho, aby se brzy uzdravil a vrátil se na primářskou židli.

Čestmír Mázl má narozeniny. Přeje si jen klidnou oslavu v kruhu rodiny, ale jeho plány mu naruší Naďa. Ta pořádá velkolepou party, na kterou přijdou i youtubeři Tary a Mína. Marek se pokusí o smíření s Bibi. Chce s ní vyrazit na romantický víkendový pobyt. Bibi je nadšená, ale Marka ve skutečnosti mnohem víc lákají boxerské zápasy.

Květu stále trápí dluhy, v pravou chvíli dostane zajímavou finanční nabídku. Ta má ale háček. Měla by se starat o panovačného a cholerického pacienta Jošta.

Související články

Další články