Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Pátrání po malé Haničce a parohy pro Boba Švarce

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 94 fotografií
Ordinace
Prohnaný Mára se vrací na post primáře chirurgie. Přebije to ale radostná zpráva: Honza Sekora se konečně probudil z kómatu, vrásky Marice z čela ale jen tak nezmizí. Heluš to přežene s vydáváním se za psycholožku Kočkovou a Bobo Švarc zuří. Myslí si totiž, že mu manželka nasazuje parohy.

Ordinace v růžové zahradě pokračuje a o dramata nebude nouze ani tento týden. Kdo zamíchá kartami nejvíc?

Běla si vyčítá, že nezabránila zmizení malé Haničky a projevuje se to v práci. Eduard jí proto nařídí volno a o její pacienty se stará sám. Má toho ale moc, což nahraje Márovi. Ten se konečně dočkal a vrací se na post primáře chirurgie.

Největší peklo prožívají Suší, Zdena kromě Běly viní i Davida. Podle ní za únos Haničky může on, protože raději zůstal v práci, než aby ji šel sám vyzvednout ze školky. Pátrání je v plném proudu a hlavním podezřelým zůstává bývalý slovenský hokejista Andrej Martynčák.

Honza Sekora se po týdnech v kómatu probudí, Marice se však neuleví. Zraní ji jeho první slova. Přesto se nevzdává a chce svému osudovému muži vrátit chuť do života. Sekora ale nemůže zapomenout, že celé měsíce randil s ženou, která mu zabila tátu.

Heluš naprosto propadla vydávání se za Jarmilu Kočkovou. Jako falešná psycholožka pokračuje v kasírování jejích klientů. Nezastaví ji ani nečekaný návrat Kočkové. Heluš provádí terapii v parku i v restauraci, kde ji přistihne Bobo Švarc. Objeví se zrovna ve chvíli, kdy se líbá s cizím mužem. Bobo se cítí podvedený a rázně Heluš řekne, že nevěru tolerovat nebude.

Mázlova dcera Naďa hlídá děti a moc jí to nejde. Místo snahy si z toho dělá legraci. Dokonce i na sociálních sítích, čehož si všimne i Rytíř, který se do Nadi bláznivě zamiloval.

Související články

Další články