Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tento týden v Ordinaci: Nebezpečný kolaps Mariky a Bobova pomsta Ludvovi

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Ordinace
Marika se odmítá léčit na psychiatrii a nakonec kolabuje na sále. Čestmír žárlí na Alenu, která stráví večer v baru s Martinem. Veselo je i u Švarců, Bobo nenávidí svého bratra Ludvu čím dál víc a hodlá se mu pomstít. Co dalšího se tento týden stane v Ordinaci v růžové zahradě?

Tento týden začne v Ordinaci v růžové zahradě zostra. Činit se bude především Bobo Švarc!

Mariku stále děsí noční můry a trápí nespavost. Je jí jasné, že by se měla léčit na psychiatrii, ale nechce, aby se o jejích potížích někdo dozvěděl. Své trápení tají i před Honzou Sekorou.

Šéfovou Zitu na oddělení všichni otevřeně nenávidí. Jen Otovi je jí líto, nevěří, že je až tak špatná. Brzy se navíc dozví, že Zita skrývá tajemství a má za sebou smutnou minulost. Ludvík Hečko pečuje o pacienta a pomůže u něj odhalit chybu v léčbě, kterou má na svědomí Bobo Švarc. Bobo bratra nenávidí čím dál víc a přísahá mu pomstu.

Nemocnice vyhlásí traumaplán kvůli hromadné nehodě. Všichni lékaři musí do služby, včetně Mariky, která je na pokraji sil a při náročné operaci zkolabuje. Erika má bolesti a nedokáže se postarat o miminko. Je jasné, že mateřství vůbec nezvládá a zdá se, že po porodu není psychicky v pořádku. Malého Tobiáše vůbec nedokáže mít ráda.

Čestmíra Mázla naštve, když se Alena postaví proti němu na stranu Martina Brabce. Alena s Martinem potom stráví večer v baru a Čestmír začíná žárlit...

Související články

Další články