Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Marika skončí na policii, Rytíř se střetne s frajerem z Itálie

+ Dalších 47 fotografií
Tento týden se bude v Ordinaci v růžové zahradě bojovat! Rytíř se střetne s Luigim o srdce Mázlovy dcery Nadi. Horkokrevný Ital už s ní v minulosti chodil a teď se mu po ní zastesklo. Čestmír z toho má radost, protože po ničem jiném než rozchodu Nadi s Rytířem netouží.

Válka mezi Mázlem a Rytířem pokračuje a začíná být nesnesitelná pro celou rodinu. Alena rozhodne, že Čestmír s Karlem začnou chodit na terapie k Jarmile. Adam posilněný drogou pronásleduje Mariku a dělá jí žárlivé scény. Marika z něj začíná mít strach. Honza Sekora operuje paní Kašperskou, matku sympatické motorkářky Hanky.

Hanka a Honza se začínají sbližovat, Sekora má snad konečně naději, že po nešťastném vztahu s Marikou najde novou lásku. Květa plánuje rodinnou večeři, ale odvolá ji Jošt, který se chce znovu pokusit o setkání se synem.

Adam stalkuje Mariku v práci i mimo ni, dokonce se pokusí vnutit do šéru jako nový nájemník. Marika už si neví rady, rozhodne se, že půjde na policii.

V Kamenici se objeví Luigi, bývalý partner a manažer Nadi Mázlové. Přizná se, že by Naďu chtěl zpátky a Mázlovi to přijde jako dobrý nápad. Konečně by se Naďa rozešla s Rytířem! Vilík je šťastný, že Květa končí s prací u Jošta. Sám se ale musí vrátit do zaměstnání a při tom zatají, že ještě nemá doléčenou ruku.

Související články

Další články