Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Malá Hanička bojuje o život, Mariku obtěžuje Adam

+ Další 4 fotografie
Přestože se Hanička našla, drama v Ordinaci v růžové zahradě nekončí. Zoufalí rodiče Zdena s Davidem se musejí dívat, jak jejich holčička bojuje o život. O ten půjde i manželovi Babety, který naletěl šejdířce Heluš. Bobo Švarc zuří a chce, aby s podvodným léčením okamžitě sekla.

David a Zdena Suší prožívají další těžké chvíle. Po dlouhé době nejistoty mají znovu strach o život své dcery. Mára nutí Adama, aby falešně vypovídal proti Marice. Chce jí dát výpověď a zavřít celé oddělení pro nedostatek lékařů. Jediný, kdo věří, že Marika neudělala chybu, je Honza Sekora.

Babetina manžela Hesse přivezou do nemocnice ve vážném stavu. Nikdo neví, co mu je a jak ho správně léčit.

Marika se rozhodne, že půjde s Adamem na schůzku, je jí ale jasné, že jedna večeře mu nebude stačit. Adam by chtěl také společnou noc a nezastaví se, dokud Mariku nezíská jako přítelkyni.

Bobo Švarc zjistí, že Hess zanedbal vážnou nemoc, protože místo, aby se léčil, o sebe nechal pečovat podvodnici Heluš. Švarc trvá na tom, aby Heluš skončila se svojí léčitelskou praxí.

Františka s Květou jedou na nákupy s Joštem, Vilík to nevidí rád, bojí se, že ho bohatý Jošt chce připravit o rodinu. Hanička Suchá bojuje o život. Vrátí se někdy domů?

Související články

Další články