Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Hrob pro malou Haničku, návrat Mázlovy dcery a Rytířova láska

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 73 fotografií
Ordinace
Peprné i nepředstavitelně kruté osudy přinese tento týden hrdinům Ordinace v růžové zahradě. Pátrání po malé Haničce pokračuje a hlavním podezřelým je bývalý hokejista Andrej Martynčák, který Zdenu v minulosti trýznil. Po rozchodu se Soňou se konečně začíná zalévat budoucnost sluncem i Rytířovi. Až do chvíle, než se zjistí, že jeho novou vyvolenou je Mázlova dcera.

Jeden z nejsledovanějších seriálů pokračuje a o napětí ani dojetí nebude tento týden nouze. Co se stane v Ordinaci v růžové zahradě?

Hanička je stále nezvěstná a stopy vedou k Andreji Martynčákovi. Bývalý slovenský hokejista a partner Zdeny, který ji mlátil a chtěl zabít, je v hledáčku policie. V jeho pokoji na ubytovně je nalezena krev, na bundě má Haniččinu DNA. U chaty poblíž Kamenice, kterou si Martynčák pronajal, najdou Suší spolu s policií místo, jež připomíná malý hrob. Naděje na návrat Haničky slábnou a Zdena vyčítá Běle, že ji pořádně nehlídala. A Valšíková se z toho všeho pomalu hroutí.

Rytíř je zase svobodný pán, se Sašou se rozešel a Mázl s Alenou mají strach, že s nimi zase bude chtít žít ve třech. Jejich obavy ale rozptýlí stopařka, do které se Rytíř zamiluje. Jenže poté, co spolu stráví vášnivou noc, vychází najevo, že jde o Mázlovu „ztracenou“ dceru Naďu. Bůhví, proč se vrátila zpátky do Kamenice. A jak dopadne její románek s Rytířem?

Po operaci ledviny Honzy Sekory nabírá Mára na síle. Mariku donutí, aby mu veřejně poděkovala. Navíc se snaží potopit Suchého v roli zástupce primáře. David mu to ulehčuje, protože kvůli pátrání po Haničce není v práci. Charlotte si ale dupne. Jestliže si Suchý nezačne plnit své povinnosti, do týdne bude jmenován manipulátor Mára.

Vilík touží po svatbě s Květou, ta si ale není jistá, jestli k takovému kroku dozrál čas. Přizná to Babetě, nakonec ale obrátí. Myslela si totiž, že ji Vilík požádá o ruku při romantické veřeči. Když k tomu nedojde, Květa si uvědomí, jak moc pro ni Vilík znamená. Ten se však nezalekl, jen se rozhodl počkat na vhodnější okamžik.

Zatím nenaplněnou touhu má i Bibi. Snaží se za každou cenu otěhotnět, stále se jí to ale nedaří. V tom zápalu si neuvědomí, že svým zápalem boří vztah s Markem, jenž nemá na miminko ani pomyšlení.

Související články

Další články