Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tento týden v Ordinaci: Hanák se setká se ženou, kvůli které mu zavraždili Andreu

Tento týden v Ordinaci: Hanák se setká se ženou, kvůli které mu zavraždili Andreu
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Ordinace
Tento týden čekají hrdiny z Ordinace v růžové zahradě dost peprné zážitky. Vůbec nejhorší setkání čeká Petra Hanáka, který jde znovu za ženou, kvůli níž zavraždili jeho milovanou manželku Andreu. Lehké to nebude mít ani Vojta, začne mu vyhrožovat Mára kvůli jeho snaše Táně.

Mára vyhrožuje Vojtovi, pokud se nebude držet dál od jeho snachy, čekají ho v práci velké problémy. Táňa mezitím zjistí, že její manžel Patrik jí neříká ve všem pravdu, má podezření, že je jí nevěrný. Petr Hanák vyjíždí k požáru a riskuje život, aby pomohl zraněným.

Standa s Ladou se rozhodnou pomoci Markovi s péčí o miminko. Koupí dvojkočárek, aby mohli na střídačku chodit na procházky.

Petr Hanák se znovu setká s Martinou Kaiserovou, ženou, pro kterou se před časem obětovala Andrea. Kvůli Martině Petr poruší pravidla a riskuje práci na záchrance. Primář Mára podezírá Vojtu, že svádí Táňu a rozhodne se na vlastní pěst zachraňovat manželství svého syna. Je jasné, že Vojtu čekají s Márou těžké časy...

Libušku Hečkovou mají propustit z nemocnice, ale Ludva si přeje, aby mohla na oddělení ještě zůstat - nestačil připravit jejich maringotku na zimu. Ludvovi se snaží pomoci Hugo Švarc.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy