Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Čestmír Mázl zuří! Provalí se románek Nadi a Rytíře

+ Dalších 75 fotografií
Obří výbuch hněvu zasáhne tento týden kamenickou nemocnici. V Ordinaci v růžové zahradě se stane něco, k čemu se už dlouhou dobu schylovalo. Praskne vztah Nadi s Rytířem a Čestmír Mázl zuří. Nedokáže pochopit, že je poslední, kdo se to dozvídá. Velkou krizi prožívají i Vilík s Květou, která pečuje o bohatého pacienta Jošta. Z nerudného starce se stává milý muž a Vilík začne žárlit.

Ordinaci v růžové zahradě bude i tento týden pokračovat pátrání po zmizelé Haničce. David Suchý hledá mezi psychiatrickými pacienty ženu, která mohla unést jeho dceru. Mezitím ale vážně onemocní Toník, jehož měl David ten den na starosti.

Rodina Mázlova s napětím očekává Čestmírův návrat z pracovní cesty. Naďa s Karlem chystají velké přiznání a všichni se obávají Čestmírovy reakce: je jasné, že s tímhle se jen tak nesmíří.

Květa nastupuje na noční služby k Joštovi. Františka je smutná, že nebude mít matku doma, a Vilík se cítí hrozně: Květa musí tolik pracovat, protože on nedokáže finančně zajistit rodinu.

U bohatého pacienta Jošta tráví Květa většinu času. Vilík kvůli zraněné ruce nemůže do práce a nezvládá ani péči o domácnost. Když se ukáže, že dříve nesnesitelný morous Jošt dokáže být ke Květě milý, Vilík začíná žárlit.

Čestmír Mázl se vzteká a obviňuje všechny okolo, že mu lhali a tajili vztah Nadi a Rytíře. Přes to se nechá přesvědčit ke společnému setkání, kde by se měly obrousit alespoň ty nejostřejší hrany.

Marek se dál účastní ilegálních zápasů, ale následující události mu mají ukázat, jak velmi nebezpečný koníček si vybral…

Související články

Další články