Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

TENTO TÝDEN V ORDINACI: Bibi opouští Marka, při stěhování se někdo vážně zraní!

Co nového nás čeká tento týden v Ordinaci v růžovce? Bude to rozhodně zajímavý a napínavý týden. Bibi přijde na zjištění, které bude mít fatální následky.

Bibi si uvědomí, že s Markem nikdy nebude mít šťastnou rodinu. Je rozhodnutá ho opustit. Při stěhování, když si odnáší věci z bytu, se stane nehoda, při které se vážně zraní Mignonka.

Květa s Vilíkem musí do nemocnice, protože Františka onemocněla a potřebuje lékařskou pomoc. Příčina jejích potíží je oba šokuje.

Rodina Suchých je v obležení novinářů. Jeden z nich dokonce slídí v nemocnici a vyptává se jich. Nakonec prohlásí, že za zmizením dcery stojí sami rodiče. Podle slov novináře ublížili Haničce Zdena s Davidem a její tělo ukryli.

Dále se u Suchých objeví Andrej Martynčák. Ten přijde s nápadem, jak najít ztracenou Haničku. Za její nalezení nabízí vysokou odměnu.

Mára nepřestává ničit oddělení. Tentokrát si vyhlídl jako oběť Darka Vágnera. Pátrá po důvodech, které by Darkovi mohly zařídit vyhazov.

Heluš neztrácí naději a snaží se najít nové pacienty pro svoji léčitelskou praxi. V merku má Babetina manžela, operního režiséra Hesse, který by mohl být její VIP klient.

Marek nakonec zjistí, že bez Bibi jeho život nemá smysl a odmítá se jí vzdát za každou cenu. Proto se rozhodne založit s Bibi rodinu a překoná tak fobii z otcovství.

Související články

Další články