Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tento týden se Ulice otřese v základech: Veronice se zapalují lýtka, čeká ji vášnivá noc s milionářem!

+ Dalších 31 fotografií
Tento týden bude v Ulici docela dost na hraně. Veronika Maléřová začíná tušit, že jejich vztah s Martinem prochází vekou krizí a není si jistá, zda to ustojí a jestli to vůbec ustát chce. Milionář Binar ji totiž překvapí zajímavou a lákavou nabídkou. O co půjde?

Svět je občas hodně malý. Tentokrát si to uvědomí Veronika, kterou čeká překvapivé setkání. Dojde k němu souhrou náhod, ovšem o to více ji pak potěší. Den jako každý jiný se jí změní v obrovské dobrodružství ve chvíli, kdy se ocitne tváří v tvář někomu, s kým se toužila setkat už velmi dlouho.

Teď se to najednou stane, navíc za okolností, jež nejen ji hodně pobaví… Kdo a proč se objeví v Ulici? Co všechno to rozpoutá? A kdo z toho bude mít největší šok?

Nevěrník Martin Maléř si neustále myslí, že má vše pod kontrolou. To ale není úplně pravda. Veronika Maléřová začíná tušit, že něco není v pořádku. A jak se zdá, milionář Binar nezahálí. Veroniku zaskočí velmi zajímavou nabídkou.

Moc by si přál, aby s ním jela na romantický výlet do Londýna. Na Veronice je vidět, že jí Binarův zájem lichotí, ale stále má v sobě jakousi klapku, která jí říká, že má doma muže, o kterém neví, že je myšlenkami dávno jinde.

Kývne nakonec na romantický výlet? Rozdá si to s Binarem v Londýně? Probudí v sobě konečně dračici?

Související články

Další články