Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tento týden půjde v Ulici o život: Anča na hranici kolapsu a opuštěná Šárka na pokraji sil!

+ Dalších 24 fotografií
Tento týden půjde v Ulici některým postavám o život. Anička si prožila hrozné chvíle s Bedřichem, kvůli kterým téměř skončila na psychiatrii, když se snažila balit nože do ručníků. Nyní nemá do nervového zhroucení opět daleko. A za všechno může muž, kterému dala druhou šanci. Zrovna nejlépe na tom nebude ani číšnice Šárka, která si uvědomí, že ztratila milovaného partnera kvůli muži, který o ni nemá absolutně zájem.

Kam až může člověk zajít ve snaze manipulovat partnery a dosáhnout svého? Vztah Petra a Anči se na začátku roku otřásl v základech. Vypadalo to na rozchod, ale Petr o Anču zabojoval a opět se k sobě vrátili.

Anča věřila, že se Petr změnil, teď však zjistí smutnou pravdu. Ti dva neudrží nervy na uzdě, jejich velký konflikt se navíc neobejde bez následků. K Anče bude muset narychlo přijet záchranka… Co se stane? Jak vážné to je? A co všechno právě tahle příhoda rozpoutá?

Anička naštěstí není hloupá a lest Petra brzy prokoukne. Zjistí totiž, že muž, kterému dala druhou šanci, simuluje infarkt a je to zapšklý a sobecký dědek. Zrovna nejlépe na tom nebude ani číšnice Šárka.

Její bývalý si do hospody přivede Šárčinu následovnici. Po jak dlouhé době od rozchodu jsme dostatečně silní na to, abychom ustáli setkání s partnerem či partnerkou, kteří nám zlomili srdce? Když Magda pozve Jirku na večeři do hospody, Jirka zaváhá, jestli do toho jít.

Kvůli Magdě nakonec pozvání přijme, jenže ve chvíli, kdy stane Šárce tváří v tvář, pozná, že na něco takového ještě připravený není… Co s Jirkou tohle setkání udělá? Co se Šárkou? A co bude divné Magdě?

Související články

Další články