Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tento rozkošný fešák byl nachytán sousedy, jak souloží pitbulla na dvorku. Seznamte se!

Zhruba takhle si člověk představuje, že vypadá někdo, kdo souloží
psy, ne?

Vlastně to chce docela odvahu. Většina lidí se bojí pitbulla jenom pohladit, aby jim neukousl ruku i se zápěstím, ale tenhle odvážlivec se jej dokonce rozhodl penetrovat! Ten člověk je vlastně ztělesněním odvahy! Herkules moderní doby!

Jmenuje se Bernard Marsonek, je mu 57 let a má opravdu rád psy. A když píšeme, že má rád psy, nemyslíme to tak, jako máte rádi psy vy (alespoň, ehm, doufáme – pokud má ovšem některý z čtenářů eXtra podobnou libůstku, mohl by nám napsat a určitě budeme publikovat jeho zábavné zážitky!). Bernard Marsonek má rád své psy tak mocně, že se jim jednou rozhodl projevit svou lásku pěkně na veřejnosti. Nehledě na to, že tu lásku aktivně projevoval na bojovém plemeni.

Jednoho ze svých osmi pitbullů souložil na zahradě, protože proč ukrývat svou odvahu, že ano. Horší je, že soused ho uviděl, křičel na něj, ať s tím přestane, a nakonec zavolal policii, která ho zatkla a z celého toho momentu odvahy a odhodlání vznikla ta úžasná fotografie z policejní stanice, kterou můžete vidět nahoře.

„Když policisté dorazili na místo, přivítala je skupina lidí, která v hrůze sledovala, co se dělo na zahradě,“ řekl policejní mluvčí pro stanici Fox13. „Několik svědků popsalo, že na pachatele křičelo, ať toho nechá, ale on je zcela ignoroval.“

Sousedi si prostě neváží kvalitní umělecké performace.

Související články

Další články