Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tento prsten dostal Selenu Gomez na kolena! Zanedbaná bloudí ulicemi jako tělo bez duše

Zdroj: Profimedia/twitter
+ Dalších 80 fotografií
Jsi to ty, Seleno? Známá zpěvačka si vyšla bez make-upu do ulic New Yorku a nejenže si není vůbec podobná, ale okolnosti posledních dnů s ní pořádně otřásly! Zásnuby jejího expřítele Justina Biebera ji zasáhly tak, jak to nikdo nečekal!

Selena Gomez (25) musí v posledních dnech zažívat hořké chvíle. Její životní láska Justin Bieber (24) se rozhodl, že udělá tlustou čáru za jejich vztahem a požádal svoji novou lásku Hailey Baldwin (21) o ruku.

Tato událost zřejmě zpěvačku Selenu Gomez pořádně zasáhla, jelikož byla vyfocena bez make-upu a náznaku zájmu o své okolí v ulicích New Yorku. Fanoušci se bojí o její zdraví a Justinovy rychlé zásnuby odsuzují, podle jejich názoru jde o nepromyšlený krok, který nedopadne dobře.

I když je očividné že Selena na tom není úplně dobře, blízké okolí je na její straně a otevřeně mluví o tom, jak jí je celá událost ukradená. „Seleně na tom nezáleží. Přes vztah s Justinem se dostala a jejich poslední rozchod jí v tom hodně pomohl,“ řekl podle Foxnews zdroj blízky Seleně.

Opravdu je zpěvačka tak nad věcí a zásnubní prsten na ruce mladé Hailey Baldwin jí je ukradený, nebo je to celé jen kamufláž? Podívejte se do galerie a posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články