Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tento příběh vás dojme k slzám: Dívka se stala královnou plesu a pak se rozhodla zemřít!

Dívka má jediné přání – zemřít.
+ Další 4 fotografie
Každá dívka v Americe si přeje stát se královnou plesu. Jerice Bolen (14) měla to štěstí, že se jí to díky jejím kamarádům povedlo. Teď si ale přeje jediné – zemřít. Proboha proč?

Jerice je sice jenom 14 let, ale přeje si něco absolutně nepochopitelného. Vlastní smrt! Trpí totiž svalovou dystrofií, kdy jí ochabuje svalová hmota. Kvůli této nemoci ji nečeká dlouhý život. Postupně jí začnou selhávat orgány a bude mít další nepříjemné zdravotní problémy. Navíc má velké bolesti a nepřeje si nic jiného než svoji smrt.

Kamarádi chtěli Jerice pomoct a splnit jí její sen, uspořádali pro ni ples, kde jí splnili vše, po čem kdy toužila – stala se královnou plesu. Celý večer byl pro ni velkým zážitkem a vykouzlil jí úsměv na rtech. Na chvíli zapomněla na svoji zákeřnou nemoc a užívala si každou minutu svého života. Teď už si ale dívka přeje jen svou smrt.

Dokonce ji v tom podporuje i její matka, která se nemůže dívat na to, jak Jerice trpí. „Ve svém mladém věku si toho prožila už opravdu hodně. Dokonce víc, než stihne člověk za celý život. Ve svém věku už je natolik dospělá, aby se rozhodla, co chce,“ řekla její matka.

„Poslední dobou jsem nad tím hodně často přemýšlela. Pro koho to vlastně dělám? Ne jen pro sebe, ale i svou rodinu,“ řekla Jerice. Všichni se snaží připravit na to, že je jejich milovaná Jerice navždy opustí. Je to pro ně velmi těžké a bolestivé.

Mohlo by vás zajímat

Další články