Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tento porod se stal HITEM INTERNETU. Maminka přivede na svět miminko za pár sekund!

Porod je velmi důležitý pro každou ženu. Některé ho prožívají ve velkých bolestech, ale jiné to mají za sebou za pár minut. Na internetu se objevilo video, kde to šlo jako po másle. Pokud se bojíte porodu, určitě se na něj podívejte.

Video zveřejnila na internetu porodní asistentka Lisa Marie Sanchez Oxenham z Kalifornie, která pomáhala přivést na svět dítě Audry a jejího manžela. A žena měla obrovské štěstí. Miminko bylo na světě za pár minut. A video se ihned začalo šířit po internetu.

Žena se rozhodla rodit doma do vody a spíš to vypadá, jako by relaxovala. Vedle ní ve vodě sedí její partner a ona se zrcátkem dívá, jak daleko je hlavička jejího miminka. A vypadá to, že porod je vlastně taková pohoda. Matka se tváří spokojeně, šťastně a netrpí velkými bolestmi.

Maminka porodila chlapečka a pak si ho dala na hruď a byla šťastná. Vše se odehrálo za pár minut. Video už sdílely tisíce lidí a třeba motivuje ostatní ženy, které mají strach z porodu.

Pokud se chcete podívat na císařský porod, kdy miminko vyleze samo z matčina břicha, klikněte ZDE.

Související články

Další články