Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tento pán se dožil 120 let! Jak to dokázal? NIKDY NEMĚL SEX

+ Další fotografie
Muž na snímku se jmenuje Swami Sivananda a je mu prý 120 let. Což je opravdu vysoký věk. Swami tvrdí, že mu k tak požehnanému věku pomohlo, že nikdy neměl sex.

Nikdy nekouřil, cvičí každý den jógu a hlavně nikdy neměl sex. Indický mnich Swami Sivananda je ve 120 letech určitě nejstarším panicem světa.

Tvrdí, že právě střídmost v jídle a absence sexuálního života mu pomohly k tak vysokému věku. O neuvěřitelném příběhu tohoto mnicha informoval mimo jiné britský Daily Mail.

Muž z indického Varanasí často čelí otázkám, že tak vysokého věku se určitě nedožil a muselo dojít k chybám v dokumentaci. Jenže v jeho pasu skutečně stojí, že se narodil v roce 1896.

Každopádně čilý a usměvavý stařík nepůsobí dojmem, že mu ženy a jejich vnady nějak chyběly. Vypadá jako jura, který by prohnal nejednu sukni. Ale na stará kolena si už problémy určitě přidělávat nechce.

Mohlo by vás zajímat

Další články