Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tento pán se dožil 120 let! Jak to dokázal? NIKDY NEMĚL SEX

Muž na snímku se jmenuje Swami Sivananda a je mu prý 120 let. Což je opravdu vysoký věk. Swami tvrdí, že mu k tak požehnanému věku pomohlo, že nikdy neměl sex.

Nikdy nekouřil, cvičí každý den jógu a hlavně nikdy neměl sex. Indický mnich Swami Sivananda je ve 120 letech určitě nejstarším panicem světa.

Tvrdí, že právě střídmost v jídle a absence sexuálního života mu pomohly k tak vysokému věku. O neuvěřitelném příběhu tohoto mnicha informoval mimo jiné britský Daily Mail.

Muž z indického Varanasí často čelí otázkám, že tak vysokého věku se určitě nedožil a muselo dojít k chybám v dokumentaci. Jenže v jeho pasu skutečně stojí, že se narodil v roce 1896.

Každopádně čilý a usměvavý stařík nepůsobí dojmem, že mu ženy a jejich vnady nějak chyběly. Vypadá jako jura, který by prohnal nejednu sukni. Ale na stará kolena si už problémy určitě přidělávat nechce.

Související články

Další články