Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Tento neobvyklý koníček vás dostane! Žena se mění v mořskou pannu a brázdí oceán

Rachel miluje mořské panny!
Zdroj: profimedia.cz
Rachel Thelwell (43) z Anglie má velmi neobvyklého koníčka. Odjakživa ji fascinují mořské panny a vše, co je s nimi spojeno. A tak se chtěla jednou takovou pannou stát a užít si jí se vším všudy.

Každý tráví svůj volný čas jinak, někdo jde do fitka, jiný na drink s přáteli. Rachel dělá něco, nad čím někteří kroutí nevěřícně hlavou. Mění se v mořskou pannu. Když má chuť, tak si na nohy nasadí silikonovou ploutev a jde si zaplavat do moře.

Ale není to vůbec žádná hračka. Ocas s ploutví váží 10 kilogramů a ženu stál 63 tisíc korun. Cítit se jako mořská panna se jí líbí a ani ji neodrazuje, že ocas s ploutví je hodně těžký. „Už když jsem byla malá holčička, tak jsem milovala mořské panny. Byla jsem posedlá vším, co žije v moři. Mořskými koníky i rybami všeho druhu. Oceány mě fascinovaly,“ řekla Rachel.

Být mořskou pannou miluje natolik, že dokonce založila školu, kde lidi učí, jak se jí stát a co pro to mají udělat. „Mořské panny jsou úžasné,“ řekla. Svůj volný čas tráví skoro pořád v moři. „Mořských panen je na světě hodně a bude jich ještě přibývat,“ uzavřela milovnice mořských panen.

Související články

Další články