Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tento muž se vzdal své rodiny aby si splnil sen. Žije jako šestiletá holčička!

+ Další fotografie
Lidé jsou různí a každý touží po jiných věcech. Přání tohoto muže se ale zcela vymklo kontrole a hraničí se zvrhlostí. Transsexuál StefonKnee Wolschtt se rozhodl uskutečnit dost zvláštní krok a změnit tak svůj život od základu.

Vzdal se úplně všeho, manželky a dětí, z jednoho prostého důvodu! Toužil začít žít život šestileté holčičky! Ano, čtete dobře. Opravdu se muž chtěl stát malou holčičkou a svůj sen si nyní splnil.

Šestačtyřicetiletý StefonKnee (vyslovováno jako Stephanie) byl ženatý 23 let a až po tak dlouhé době si uvědomil, že je vlastně transsexuál a chce se oblékat do šatů. Nyní žije poklidný život se svou adoptivní rodinou a už nikdy nechce být dospělý.

Stephanie vysvětluje, že nemohla tehdy odmítnout svou ženu. Nemohla odmítnout se vdát a mít děti. Prostě to nešlo. Teď ale konečně udělala krok vpřed a žije bezstarostný život jako všechny ostatní šestileté holčičky. Tento případ je skutečně velmi ojedinělý.

Slečna Stephanie říká, že její žena nesnesla pomyšlení, že žije s transsexuálem. A tehdy ještě svému muži řekla, že buď přestane být transsexuálem, nebo odejde. Jenže ono to nejde. Jen tak zničehonic přestat být transsexuál, a tak manželka odešla.

S pocitem, že vlastní rodina Stephanii zavrhla, se rozhodla odejít za lepším životem. Rodinu nechala rodinou a našla si úplně novou. Noví rodiče „malé“ Stephanie naprosto podporují její touhu žít jako malá holčička a nikdy nevyrůst.

Stephanie vysvětluje, že se s takovým pochopením u nových rodičů setkala díky jejich nejmladší vnučce. Ta neustále naléhala, že chce sestru, a tak se adoptivní rodiče rozhodli pro Stephanii. Ta teď hraje roli úplně nejmladšího člena rodiny.

Transsexuální Stephanie si libuje, kolik dětských her a věcí se svou novou sestrou a rodinou provádějí. Muž, který se stylizuje do role malé holčičky, to neměl vždy tak jednoduché. Když se dozvěděl o své orientaci, provázely ho těžké deprese a sebevražedné myšlenky. Ty vygradovaly, když ho jeho vlastní dcera nechtěla pozvat na svatbu, pokud se neobleče jako muž. Pokus o sebevraždu se naštěstí nevydařil.

O svůj příběh se nyní šťastná Stephanie dělí se zbytkem světa prostřednictvím reality show na pokračování s názvem The Transgender Project

Související články

Další články