Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tento muž se vzdal své rodiny aby si splnil sen. Žije jako šestiletá holčička!

Tento muž se vzdal své rodiny z dost bozarního důvodu.
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Lidé jsou různí a každý touží po jiných věcech. Přání tohoto muže se ale zcela vymklo kontrole a hraničí se zvrhlostí. Transsexuál StefonKnee Wolschtt se rozhodl uskutečnit dost zvláštní krok a změnit tak svůj život od základu.

Vzdal se úplně všeho, manželky a dětí, z jednoho prostého důvodu! Toužil začít žít život šestileté holčičky! Ano, čtete dobře. Opravdu se muž chtěl stát malou holčičkou a svůj sen si nyní splnil.

Šestačtyřicetiletý StefonKnee (vyslovováno jako Stephanie) byl ženatý 23 let a až po tak dlouhé době si uvědomil, že je vlastně transsexuál a chce se oblékat do šatů Nyní žije poklidný život se svou adoptivní rodinou a už nikdy nechce být dospělý.

Stephanie vysvětluje, že nemohla tehdy odmítnout svou ženu. Nemohla odmítnout se vdát a mít děti. Prostě to nešlo. Teď ale konečně udělala krok vpřed a žije bezstarostný život jako všechny ostatní šestileté holčičky. Tento případ je skutečně velmi ojedinělý.

Slečna Stephanie říká, že její žena nesnesla pomyšlení, že žije s transsexuálem. A tehdy ještě svému muži řekla, že buď přestane být transsexuálem, nebo odejde. Jenže ono to nejde. Jen tak zničehonic přestat být transsexuál, a tak manželka odešla.

S pocitem, že vlastní rodina Stephanii zavrhla, se rozhodla odejít za lepším životem. Rodinu nechala rodinou a našla si úplně novou. Noví rodiče "malé" Stephanie naprosto podporují její touhu žít jako malá holčička a nikdy nevyrůst.

Stephanie vysvětluje, že se s takovým pochopením u nových rodičů setkala díky jejich nejmladší vnučce. Ta neustále naléhala, že chce sestru, a tak se adoptivní rodiče rozhodli pro Stephanii. Ta teď hraje roli úplně nejmladšího člena rodiny.

Transsexuální Stephanie si libuje, kolik dětských her a věcí se svou novou sestrou a rodinou provádějí. Muž, který se stylizuje do role malé holčičky, to neměl vždy tak jednoduché. Když se dozvěděl o své orientaci, provázely ho těžké deprese a sebevražedné myšlenky. Ty vygradovaly, když ho jeho vlastní dcera nechtěla pozvat na svatbu, pokud se neobleče jako muž. Pokus o sebevraždu se naštěstí nevydařil.

O svůj příběh se nyní šťastná Stephanie dělí se zbytkem světa prostřednictvím reality show na pokračování s názvem The Transgender Project

Související články

Další články