Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Tento muž je snad Superman, má totiž 11 zaměstnání. Jak si je všechny našel?

David rozhodně není žádný lenoch.
Zdroj: reprofoto jenprace.cz
Tento muž opravdu jen tak neposedí. David Day (31) z Nottinghamu neumí odpočívat a nic nedělat, tak se snaží makat, kde se jen dá. Budete se divit, ale zvládá 11 zaměstnání! Jak to dokáže všechno skloubit?

David si našel 11 prací, protože nesnáší nudu. Z pěti z nich má příjem, dalších 6 zaměstnání jsou pouze dobrovolnické práce. Pokud si ale myslíte, že je v pořádném balíku, mýlíte se. Přestože pracuje 50 hodin týdně, vydělá si jenom 15 tisíc korun měsíčně.

Živí se například jako školní obsluha, správce fotbalového klubu, asistent ve školním klubu, ale také jako pracovník v komunitním centru. Tyto práce se mu povedlo časově skloubit a ještě si našel čas na to, aby pomáhal ostatním.

Ve svém volném čase trénuje badminton, fotbal, věnuje se dobrovolné činnosti v nemocnici i pro skupinu mládeže. Takže nemá ani chvíli klidu.

David chce všem dokázat, že najít si práci není zase až tak velký problém. V jeho městě je totiž vysoká nezaměstnanost a 7,5 % lidí ve věku 18 až 24 let nemá zaměstnání. Tak záleží na každém člověku, jakou práci si najde a jestli se mu vůbec chce makat. Protože možností je opravdu hodně.

JSTE NESPOKOJENÍ SE SVOU PRACÍ? TAK SI NAJDĚTE JINOU – NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST JE ZDE.

Související články

Další články