Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tento mladík uchvátil Česko: Namyšlený tanečník Pazderkové ale o fanynky nestojí

Dan už má hvězdné manýry.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
V sobotu v show Tvoje tvář má známý hlas předvedla nejlepší výkon bezkonkurenčně Iva Pazderková, která ukázala i různé kreace ve vzduchu. Nemohli jsme si ale nevšimnout pohledného chlapce po jejím boku, se kterým tančila. Kdo je ten tajemný tanečník z Tváře?

Iva Pazderková v sobotní show Tvoje tvář má známý hlas předvedla úžasný výkon. Přeměnila se v Pink a ukázala se v kalhotkách a podprsence. Celé vystoupení s ní navíc tančil tento mladý krasavec, za kterého se pak tak trochu schovávala. Oba byli polonazí, a tak je jasné, že Iva prostě musela vyhrát. Všichni se teď ale ptají: Kdo je ten koloušek?

Na sociálních sítích se o tom začalo hojně diskutovat. Všichni spekulují nad tím, kdo tak asi ten tanečník je. A my to víme! Jmenuje se Dan Šrámek (19) a svým vystoupením a vizáží si získal mnoho fanynek. Ale asi spíš jen náctiletých. On o ně ale vůbec nestojí. Holky, asi máte smůlu. „Tím chceš říct, že mám z toho skákat do oblak? Protože neskáču teda,“ napsal Šrámek na Facebook jako odpověď na lichotku, že bude mít teď hodně fanynek.

Dan má už hvězdné manýry. V sobotu dopoledne o něm ještě nikdo nevěděl a teď už si hraje na velkou celebritu. Místo aby byl pokorný a byl rád, že se o něm někdo dozvěděl, začíná odhánět fanynky a všechny opravovat, jak se správně jmenuje. Prostě kolem sebe kope jako malé dítě. Takhle se kariéra nedělá a s tímto přístupem se asi daleko nedostane. Náctileté fanynky, pozor! Není to Daniel, ale Dan!

Související články

Další články