Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tento fešák natočil šňupajícího Jindřicha Forejta! Co mu hrozí za kompro video?

+ Další 2 fotografie
Třicetiletý Bohouš H. je podle několika zdrojů tím mužem, který natočil hradního protokoláře Jindřicha Forejta při braní drog. Muž už byl údajně v minulosti trestán. Sám uvedl, že nepracoval na žádnou politickou objednávku. Co mu nyní hrozí?

Portál HlidaciPes.org a několik dalších webů během víkendu přinesly fotografie muže, který podle svých slov nahrál hradního protokoláře Jindřicha Forejta při braní drog. Podle slov tohoto muže bral Jindřich Forejt opakovaně pervitin.

Otázkou je, zda se tyto informace měly dostat na veřejnost. Jedna věc je, co dělá Forejt doma ve svém volném čase. Z nahrávky ale plyne, že Forejt pod vlivem drog vyřizoval i pracovní záležitosti. Hlavně je zarážející, že v blízkosti prezidenta Zemana (72) se pohyboval člověk, který kvůli svému životnímu stylu představuje obrovské bezpečnostní riziko.

Bude zajímavé sledovat, jak se k celé kauze postaví sám Forejt. Ten zatím oficiálně nereagoval. Existenci nahrávky nepopřel, ani nepotvrdil. Zdá se, že vyčkává, co mu poradí právníci.

Každopádně muž, který video natočil, by mohl mít velké problémy se zákonem. Pokud pro Forejta sháněl drogy a prostituty, musí počítat s tím, že se o něj bude zajímat kriminálka. Pokud by se Bohouš dostal před soud, bude se na něj pohlížet jako na muže, který měl problémy se zákonem i v minulosti.

On sám tvrdí, že chtěl po Forejtovi jen peníze, které mu zaměstnanec Hradu dlužil za drogy a pánskou společnost. Že by pracoval na politickou objednávku, odmítá.

Nejbizarnější na celé kauze je pak ten fakt, že Zeman pořád chce, aby se Forejt stal velvyslancem ve Vatikánu. Podle mnoha politických komentátorů je to hodně nebezpečné přání…

.

Související články

Další články