Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tento chlapec promluvil o tom, CO MÁ NA PENISU! Toto je prostě noční můra každého chlapa!

Steve promluvil o tom, co má na penisu.
Zdroj: oficiální zdroj, Facebook.com
Když se narodíte s vadou na penisu, tak o tom moc mluvit nechcete. Váš život se promění v peklo a vy se hlavně stydíte. Steve Baker z Velké Británii šel ale s kůží na trh a o své vadě promluvil.

Steve Baker se narodil s vadou, kterou moderní medicína nazývá hypospadias.

Hypospadie je vrozený rozštěp močové trubice na spodní straně penisu. Jedná se o vývojovou vadu. Týká se jednoho muže ze 125 narozených.

V současné době už moderní chirurgie umí tuto vadu odstranit. Proč se rozštěp děje? Vše podle lékařů zřejmě souvisí se znečištěným životním prostředím a s vodou, kterou matky v těhotenství pijí.

Dnes je Stevovi 59 let. O své vrozené vadě promluvil pro britský Daily Mail. Vypráví o tom, jak se celý život styděl. Bál se chodit k lékaři, styděl se o tom mluvit se svou vlastní matkou.

Pravé peklo nastalo v pubertě, když se po něm začaly koukat hezké holky. Steve nevěděl, co jim má říct.

Každá cesta na záchod pro něj znamenala utrpení. O ejakulaci nemá smysl mluvit. Noční můrou se pro něj stala obyčejná cesta do školy. Stud a bolest na něj číhaly na každém kroku.

Steve vyrůstal na malé vesnici a neznal nikoho, na koho by se mohl se svým problémem obrátit. Až později zjistil, že není sám. Že takto postižených mužů jsou tisíce. Stevovi se hodně ulevilo, když zjistil, že rozhodně není sám na světě.

Ještě před tím ale přišel skoro o všechno. Lékař, za kterým v roce 1976 šel, nerozpoznal, že má před sebou jednu z variant hypospadia. Myslel si, že problém bude v předkožce. Takže doporučil Steva radikálně obřezat. Při této operaci mu přeřízli nerv, který do penisu přivádí erotické vzruchy. Od té doby není Steve schopen plně prožívat rozkoš. Místo pomoci byl jeho penis ještě více znetvořen.

„Cítím lásku, cítím něhu. Ale necítím skoro vůbec orgasmus. Než mám trochu erekci, tak před tím musím mít i hodinu dráždění. To není dobrý základ pro vztah,“ popsal Steve své trápení.

Steve si dokázal nakonec najít i manželku. Vzal si dceru svého kamaráda. Ta prý nebyla příliš zkušená v sexu. Steve věřil, že by jim to spolu mohlo klapat. Dokázali dokonce spolu zplodit dva syny, ale manželství se stejně rozpadlo.

Šokující je, že hypospadias může být dokonce dědičný. Přesně to potkalo jeho syny. Jenže už je jiná doba a jejich táta ví, že nesmí mlčet. Že když se o problému mluví, tak pomoc existuje.

Související články

Další články