Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tenkrát v Hollywoodu: Brad Pitt a Leonardo DiCaprio byli úplně hotoví z Luka Perryho

+ Dalších 5 fotografií
NOVÝ TARANTINO
Dva skvělí herci, kteří se podíleli na natáčení filmu Tenkrát v Hollywoodu, už nežijí. Brad Pitt a Leonardo DiCaprio se vyznávají z obdivu k nim.

Když zpovídal americký Esquire hlavní hvězdy filmu Tenkrát v Hollywoodu, oba shodně potvrdili, že jeden z jejich největších zážitků bylo setkání s jinou hvězdou – Lukem Perrym. „Když jsem přišel na scénu, začali mi lítat motýli v břiše. Bože, to je Luke Perry!“ řekl Leonardo DiCaprio.

Reakce Brada Pitta byla podobná: „To je Luke, kurva, Perry! Byli jsme jako děti v cukrárně. On byl pro nás jako pro teenagery ikonou toho, co to znamená být cool. Když jsem s ním mluvil, vybuchoval jsem vzrušením. Byl tak úžasný, pokorný a oddaný. Jeden z nejbáječnějších a nejpřátelštějších lidí, se kterými můžeš trávit čas. Vedli jsme spolu úžasné rozhovory. Bylo to opravdu výjimečné,“ nechal se slyšet Pitt.

S Lukem Perrym už si Brad Pitt bohužel nikdy nesedne a nepopovídá. Herec, kterého jako Dylana v Beverly Hills 90210 milovali i DiCaprio s Pittem, zemřel 4. března 2019 na následky mozkové mrtvice.

Že se Luke Perry zanedlouho odebere do hereckého nebe, nikdo netušil. U legendárního Burta Reynoldse se to přece jen dalo očekávat spíš. Nikdo ale rozhodně neočekával, že to bude tak náhlé. Burt Reynolds zemřel ještě před zahájením natáčení svých scén. Měl ztvárnit roli George Spahna, ve které ho pak nahradil herec Bruce Dern. „Od tří různých lidí jsem se dozvěděl, že poslední věc, kterou udělal před tím, než zemřel, bylo, že si projel svůj text s asistentem. Pak šel do koupelny a dostal infarkt,“ řekl režisér filmu Quentin Tarantino.

Pitt, DiCaprio i samotný Tarantino byli však vděční za příležitost strávit s ním trochu času ještě před jeho smrtí. Brad Pitt navíc prozradil, že Burt Reynolds byl v dětství jeho hrdinou.

Mohlo by vás zajímat

Další články