Tak to je síla! Na veřejnost se dostávají další pikantní detaily celé aférky! Alice Kovácsová do detailu popsala, jak Karla Gotta sbalila. Psal se rok 1983 a Alice oslavila své 17. narozeniny. Líbil se jí Gott a řekla si, že hvězdu populární hudby svede.

Číslo získala přes kamarádku. Její otec byl policistou, tak ho nějak vypátral. Alice šla na věc hodně sebejistě. Prostě Gottovi zavolala domů na pevnou linku! „Dodnes si ho pamatuji. Bylo to 54 55 44,“ uvedla Alice v knize Když milenky pláčou. Měla kliku, číslo sedělo a Gott byl zrovna doma. Alice mířila rovnou tam, kde to muži mají rádi. Pozvala ho k sobě domů, že mu upeče něco dobrého. Rodiče někam odjeli, tak šla natvrdo za svým cílem.

„Rodiče prý odjeli z domu pryč, anebo je pryč poslala, to dodnes nevím. Přiznám se, že mě svou bláznivou žádostí šokovala a vzbudila moji zvědavost. A tak jsem se sebral a jel do pražské Libně, kde bydlela. Bylo z toho deset let vztahu,“ uvedl Gott v rozhovoru s novinářkou Michaelou Remešovou. Tak vidíte! Nalákala ho na buchtu, ukázala mu žhavé tělo a byla z toho láska, která překonala věky.