Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tenkrát poprvé Karla Gotta: Po dámě, která z něho udělala muže, toužili všichni

Karel Gott v roce 1964.
Zdroj: csfd.cz
+ Dalších 8 fotografií
první lásky
Karel Gott (†80) byl známým milovníkem žen a pověst gentlemana, který se k něžnému pohlaví choval vždy slušně a s úctou, se mu podařila zachovat až do jeho smrti. Ke zkušenému milenci se však musel zpěvák propracovat. Jeho jedna z prvních lásek byla Olga Svobodová, kterou potkal v kavárně Alfa, kde začal ještě jako pracovník v ČKD vystupovat. Ta ho také zasvětila do tajů fyzické lásky...

Karel Gott dospíval v době, kdy se o sexu nemluvilo tak jako dnes. To také sám Mistr přiznal v knize Když milenky pláčou. "Že by kluk třeba ztratil panictví v patnácti? Vyloučeno! O těch věcech jsme si mohli tak akorát šuškat," popsal Gott.

Nesmělý mladík, který se rád stylizoval do elegánů typu Oldřicha Nového, si na svůj první sexuální zážitek počkal až do dvaadvaceti let. V té době opustil zaměstnání elektromontéra v ČKD a plně se začal věnovat zpěvu. V kavárně Alfa už měl první obdivovatele a obdivovatelky, on ale vzhlížel k jedné jediné osobě - Olze Svobodové. Zpěvačka, která také v Alfě vystupovala, byla o devět let starší a Gotta nesmírně přitahovala.

"Mám pocit, že žena, s níž se poprvé pomiluji, musí mít o pár let víc. Chci prostě takovou, která přesně ví, co chce a mne navíc povede," svěřil se tehdy naprosto vážně svému kamarádovi. Slovo dalo slovo a zkušená Olga si Karla opravdu pozvala po jednom vystoupení k sobě domů. Do tajů sexu ho tato zralá žena zasvětila perfektně. Budoucí Zlatý slavík se do své učitelky lásky později i zamiloval.

Z jedné noci vznikl rok a na vztah mezi mladičkým Karlem a starší Olgou zavzpomínal i Milan Drobný. "Karel na ní nesmírně visel, byla to velmi dobrá zpěvačka a navíc ženská! Samice s mimořádným sex-appealem. Byla moc hezká a chtěl ji kdekdo," vzpomíná. V roce 1963 však přišlo Divadlo Semafor a Gott svou lásku už nikdy neviděl. Slyšel o ní až po třiceti letech, kdy mu přátele sdělili, že Olga už dávno nežije.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy