Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tenistky, jak je neznáte: 4 nejžhavější hráčky bílého sportu, které vám nedají spát

Tenistky, které vám nedají spát.
Zdroj: Archiv Vitalia Diatchenko, archiv Eugenie Bouchard, koláž eXtra,cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Nejen na módním mole a přehlídkách se najdou ženy, ze kterých se všem tají dech. Najdou se i ve světě sportu, a to konkrétně v tenise. Protože dnes oficiálně začalo Australian Open, jeden ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, se redakce eXtra.cz rozhodla vybrat čtyři nejžhavější hráčky, které jsou nejen světově úspěšné, ale také je na ně radost pohledět.

1. Eugenie Bouchard (26)

Kanadská tenistka patří k nejžhavějším ženám sportovního světa, která reprezentovala Kanadu i v roce 2016 na olympiádě. Ve své úspěšné kariéře vyhrála na okruhu WTA Tour jeden singlový turnaj a v roce 2014 byla ve dvouhře klasifikována v žebříčku WTA na 5. místě. V roce 2014 se probojovala i do finále londýnského Wimbledonu, ve kterém podlehla Petře Kvitové. Ve stejném roce si zahrála i v Australian Open a French Open.

2. Naomi Broady (30)

Naomi je britská tenistka, která začala s tímto sportem v sedmi letech. V roce 2007 se stala juniorskou mistryní Velké Británie v kategorii osmnáctiletých. V rámci okruhu IFB získala do roku 2012 čtyři tituly ve dvouhře a sedm ve čtyřhře.

3. Vitalia Diatchenko (30)

Ruská tenistka Vitalia Diatchenko patří mezi nejpůvabnější světové sportovkyně a umisťuje se v první stovce světového tenisové žebříčku žen. V prvním kole Wimbledonu 2018 porazila bývalou světovou jedničku Marii Šarapovovou.

4. Katie Boulter (24)

Katie je tenistka britského původu. Tenis začala hrát v pěti letech a ve věku osmi let reprezentovala Velkou Británii. Wimbledonské kvalifikace se poprvé zúčastnila již v roce 2014. Mimo tenis se zajímá i o módu a v roce 2018 se objevila dokonce v časopise Vogue.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy