Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tenistka viděla Serenu Williams nahou v šatně: Týden jsem z toho byla v šoku, vzpomíná

Serena Williams je těžká soupeřka.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
nahota
Serena Williams (38) je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších tenistek na světě. Je to velmi těžká soupeřka a má za sebou řadu výher, její sokyně se při hře pořádně zapotí. A nejen tam, rumunská tenistka Alexandra Cadantu (30) proti ní stála v šatně už před lety. A doteď se z toho pohledu pořádně nevzpamatovala...

Serena Williams budí respekt už jen tím, jak hraje. Mnohdy stačí jen pohled na její postavu a lidem se mohou roztřást kolena. Velmi zajímavou vzpomínku uchovává v hlavě rumunská tenistka Alexandra Cadantu, která zahlédla legendární Serenu tak, jak ji Bůh stvořil. Se svými pocity se svěřila v rozhovoru pro digisport.ro.

Byla jsem v šoku, je obrovská

"Byla jsem poprvé na grandslamovém turnaji a chystala se na první zápas. V šatně jsem pak poprvé viděla Serenu zblízka. Viděla jsem ji nahou. Je tak obrovská, celý týden jsem z toho byla v šoku," přiznala Alexandra s tím, že ji tak viděla před lety na Australian Open 2012. "Je neuvěřitelné, jak vypadá, jak hraje a jak se pohybuje," uvedla pro web.

Rumunská profesionální tenistka Alexandra Cadantu byla před šesti lety na 59. místě, v průběhu let ve světě tenisu však padla na 292. místo. Proti legendární Sereně nikdy na kurtu nestála.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy