Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tenistka Petra Kvitová prodává byt, kde ji napadli: Chce za něj pořádnou sumu

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Prodej bytu
Slavná tenistka Petra Kvitová prodává byt, ve kterém byla přepadena a ošklivě pořezána. Byt se nachází poblíž centra Prostějova a podle popisu realitní kanceláře je nadstandardně vybavený.

Před třemi roky došlo k ošklivému přepadení tenistky Petry Kvitové. K útoku, které skončilo ošklivým pořezáním levé ruky Kvitové, došlo přímo v bytě wimbledonské šampionky.

Mluvčí tenistky Tejkal uvedl, že tam Kvitová už nadále nechce bydlet. „Je pochopitelné, že v bytě, kde skoro bojujete o život, už dál nechcete bydlet,“ sdělil mluvčí.

Na stránkách realitní kanceláře Prostějova se objevil byt, ve kterém byla Petra v prosinci 2016 přepadena. Byt se nachází poblíž centra Prostějova a je k mání za cenu 5,9 milionů korun.

Byt je v osobním vlastnictví a je nadstandardně vybavený, včetně klimatizace a vestavěné skříně. „Nadstandardní luxusní byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+kk v zajímavé lokalitě města Prostějova. Bytová jednotka vznikla spojením dvou bytových jednotek a nynější výměra po kolaudaci činí 132 metrů čtverečních,“ uvádí realitní kancelář.

Krajský soud v Brně původně poslal obžalovaného z napadení a pořezání tenistky Petry Kvitové do vězení na osm let. Jenže pachatel Radim Žondra podal odvolání a další soud bude probíhat ve středu.

Související články

Další články