Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tenistka Lucie Šafářová ukázala prstýnek. Chce Tomáš Plekanec další svatbu?

Tenistka Lucie Šafářová ukázala prstýnek. Chce Tomáš Plekanec další svatbu?
Zdroj: Instagram Lucie Šafářové a Tomáše Plekance
+ Dalších 6 fotografií
žádost o ruku
Po rozvodu s Lucií Vondráčkovou (40) prozradil hokejista Tomáš Plekanec (37) vztah s tenistkou Lucií Šafářovou (33). S tou má nyní dceru Leontýnu. Lidé tak očekávají, že brzy přijde další oznámení v podobě zásnub. Prstýnek na ruce už ale tenistka ukázala.

Vztah hokejisty Tomáše Plekance (37) a tenistky Lucie Šafářové (33) se vyvíjí tím správným směrem. Uběhlo sedm měsíců od narození jejich malé Leontýny a hokejista se nejspíš rozhodl udělat další krok dopředu.

Na sociálních sítích se objevila fotografie, na kterých tenistce zdobí ruku třpytivý kroužek. Podle některých teorií by se mohlo jednat o zásnubní prsten. Pár v poslední době jen září a na Instagramu si píší dojemné příspěvky a zamilované komentáře. Pro jejich fanoušky by tak zásnuby nebyly vůbec nečekané.

Pro Tomáše Plekance by svatba s Šafářovou byla už druhou v pořadí. Předtím totiž řekl svůj slib u oltáře herečce Lucii Vondráčkové (40), se kterou má dva syny. Po sedmi letech se ale rozešli. Po náročném rozvodu se teď s herečkou o Adama a Matyáše starají ve střídavé péči.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy