Dnes ráno načapal Jarda Jágr bulvárního fotografa, který čekal před jeho domem. Ptal se ho, jestli je z eXtra.cz, a pak se ho vyptával, co chce fotit a jak dlouho už tam čeká. Jágr vše nezapomněl zdokumentovat a video dal na na svůj Facebook – psali jsme o tom ZDE.

Ve videu se mimo jiné Jarda fotografa ptá, jestli je hrdý na to, co dělá. „Jsi pyšný na svoji práci? Myslíš si, že je to dobrá práce? Nestydíš se za ty vydělané peníze?“ ptal se Jágr. Je jasné, že když je Jágr hokejový bůh, všichni se o něj zajímají. A to i fotografové. A s tím přece musí naše hokejová legenda počítat.

To, jak mluvil Jágr s fotografem, se nelíbilo tenistce Ivetě Benešové a do Jágra se tvrdě opřela na Facebooku. „Tak na jednu stranu je pro tebe dělat striptérku normální práce, když člověk potřebuje vydělat peníze, ale práce fotografa pro bulvární noviny je odsuzující. Tak já tomu nerozumím asi…,“ napsala Benešová na Facebook.

Možná to tak Jarda nemyslel, jenom ho zarazilo, že je fotograf schopný čekat před domem několik hodin. Možná že kdyby měl fotograf prsa a dlouhé vlasy, tak jde raději ukazovat prsa do Německa…