Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tenistka Dominika Cibulková obětí nestoudných zlodějů: Zatímco rodila syna, vykradli jí chatu

Tenistka Dominika Cibulková obětí nestoudných zlodějů: Zatímco rodila syna, vykradli jí chatu
Zdroj: Dominika Cibulková archiv
+ Dalších 6 fotografií
slovensko
Slovenská tenistka Dominika Cibulková (31) v noci ze soboty na neděli porodila svého prvního potomka a hned následující den musela řešit velmi nepříjemnou záležitost. Zatímco byla v porodnici, neznámý pachatel se vloupal do její chaty v Záhoří a vykradl ji. Rozhořčená Cibulková kamerový záznam sdílela na svých sociálních sítích a žádá veřejnost o pomoc.

Dominika Cibulková momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Minulý víkend přivedla na svět prvního potomka, který dostal krásné české jméno Jakub. Místo toho, aby tenistka po náročném porodu odpočívala, musí řešit vykradení vlastní chaty.

Zatímco byla v porodnici, jí neznámý pachatel vykradl chatu v Záhoří. "V tuto chvíli prožívám nejkrásnější období v mém životě a ráda bych s vámi sdílela tyto pocity, nicméně jsou lidé, kteří opravdu nic necítí. Tak dnes bych vás chtěla požádat o pomoc - přehrajte si přiložený kamerový záznam a v případě, že byste mi mohli poskytnout jakékoliv informace (za finanční odměnu) o identitě tohoto zloděje, pište do zprávy. Tento zloděj kradl v noci na naší chatě na Záhoří 15. 6. Děkujeme," napsala slovenská tenistka na sociální sítě a přiložila kamerový záznam.

Po neznámém pachateli v současné době pátrá slovenská policie a zároveň tenistka Dominika Cibulková žádá veřejnost o pomoc. Tak snad se brzy neznámý vandal najde a sympatická Dominika si bude moct užívat rodinné štěstí v poklidu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy