Jedna z našich nejlepších tenistek Barbora Strýcová (31), která je momentálně v tenisovém žebříčku WTA na 22. místě, za svoji kariéru zvládla mnohé. Je to velká bojovnice a za celou svou kariéru vydělala více než 6 milionů dolarů. Taky se na ně náležitě nadřela a díky svým sportovním úspěchům se postupem času stala miláčkem národa.

Jsou zde ale i tací, kteří si asi na Barboru sázejí, a když slavná tenistka prohraje, přijde náležitá odplata ve formě výhrůžek. Tohle chování má velmi daleko k tomu sportovnímu. Strýcová se s takovými incidenty následně i veřejně svěřila.

„Nikdy jsem se neschovávala před fanoušky, ale ráda bych vám ukázala i pár reakcí, které mi chodí po prohraných zápasech. Jste zklamaní, zapnete telefon a pak… Chodí mi i horší věci, třeba výhrůžky smrtí. Vím, že nejsem jediná, tohle je holt odvrácená stránka tenisu. Pokud se nechcete uzavřít před světem, nejde s tím asi nic moc dělat… Ale uvědomte si, prosím, že i na kurtech běhají lidé…,“ prohlásila vyděšená Bára.

Slavná tenistka dále prozradila, že kupříkladu slovo idiot je v drsných vzkazech ještě tím nejněžnějším slůvkem. Doufejme, že si jinak drsná Barbora z toho dál nic dělat nebude a nepustí se do války, která by mohla možná pro ni skončit i fatálně. Držíme palce!