Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Tenista Veselý měl děsivou nehodu: V bílém BMW vyjel z dálnice. Ve voze byly i děti

Jiří Veselý
Zdroj: profimedia
nehoda

Tenista Jiří Veselý (28) měl děsivou autonehodu, po které jeho bílé BMW zůstává naprosto zdemolované. Veselý vezl celou svou rodinu, manželku Denisu (25) i jejich dvě děti, dcerku Sofii (2) a syna Patrika (3 měsíce).

K autonehodě došlo v neděli před desátou hodinou na dálnici D4 směrem na Prahu. "Na 37. kilometru dálnice ve směru na Prahu havarovalo osobní vozidlo. Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, vzhledem k mokré vozovce dostal smyk, vyjel z dálnice a narazil do stromu. Dechová zkouška u řidiče byla negativní," uvedla pro Blesk  policejní mluvčí Michaela Richterová.

K nehodě došlo poryvem v rychlosti kolem 110 km/h

Za volantem bílého BMW byl tenista Jiří Veselý, který vezl svou rodinu. "Ano, řídil Jiří Veselý a v autě byla celá jeho rodina," potvrdil pro Blesk Karel Tejkal, mluvčí daviscupového týmu, který také uvedl příčinu nehody. "K nehodě došlo poryvem větru v rychlosti kolem 110 kilometrů za hodinu. Naštěstí všichni vyvázli bez vážnějších zranění."

Nic vážného se naštěstí nikomu nestalo "Dva dospělí s lehkým zraněním a dvě děti bez zranění ke kontrole po dopravní nehodě byli převezeni do nemocnice Příbram," potvrdila mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy