Brali se 17. července 2010 v katedrále svatého Víta na Pražském hradě z velké lásky. Bohužel jim manželství nevydrželo a po třech letech se v srpnu roku 2013 rozvedli. Každý si šel svojí cestou a našli si nové partnery.

„Měli jsme problémy. Neklapalo nám to dlouho. Snažili jsme se to zachránit, ale nenašli jsme společnou cestu. Pro oba je rozvod nejlepší řešení,“ řekl dříve Štěpánek, který si pak začal s tenistkou Petrou Kvitovou, a Nicole s jejím bývalým přítelem Adamem Pavláskem. Konala se tak velká výměna partnerů.

Teď je tady zase velký návrat a páreček vrká jako dříve. Přestože Radek byl přesvědčený, že už si nikdy s tenistkou nezačne. Jiskra ale zřejmě přeskočila podruhé. To, že se k sobě s Nicole vrátili, oznámil Radek na svém Facebooku.

„Informuji vás tady, své fanoušky, o všem důležitém v mém životě, nejen v tom tenisovém. A tak se s vámi podělím i o jednu osobní záležitost. Jsme s Nicole opět pár, takže až nás spolu potkáte, tak se nedivte,“ napsal na svoji zeď. Tak uvidíme, jestli dojde opět na svatbu a svoji lásku tak stvrdí podruhé.