Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tenista Radek Štěpánek a jeho exmanželka Nicole Vaidišová čekají dítě

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
To je opravdu radostná novinka. Tenista Radek Štěpánek (39) a jeho bývalá žena Nicole Vaidišová (28) čekají miminko. Oba dva se spolu nejdříve rozvedli, aby pochopili, že bez sebe stejně nemůžou žít. Od jejich rozvodu uběhly čtyři roky.

„Jsem šťastný, že se s vámi mohu s Nicole podělit o radostnou zprávu. V létě se dočkáme přírůstku do rodiny! Zároveň mohu odhalit první pořízený dupačky do šatníku našeho miminka,“ napsal Radek Štěpánek na sociálních sítích.

Nastávající maminka Nicole Vaidišová své tajemství také neudržela a pochlubila se fotkou rozkošného body na Instagramu. Pár má za sebou pestrou minulost. Ze začátku to byla velká láska a oba si řekli své „ano“ v roce 2010.

O tři roky později ale následovala velká rána, když se fanoušci dozvěděli, že se oblíbený pár rozvádí. Nakonec stejně přišli na to, že bez sebe nemůžou žít a dali se opět dohromady. Gratulujeme k miminku!

Související články

Další články