Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Tenisový boss má koronavirus. Černošek leží v umělém spánku

Tenisový boss má koronavirus. Černošek leží v umělém spánku
Zdroj: profimedia.cz
Koronavirus
Jedna z nejvýraznějších osobností českého tenisu bojuje o život! Sportovní magnát a manažer Miroslav Černošek (72) se totiž nakazil koronavirem. Průběh nemoci je natolik kritický, že musel být tenisový boss uveden do umělého spánku. Informoval o tom portál Blesk.cz.

Počet pacientů nakažených koronavirem v nemocnicích stále roste a nyní se k nim přidala i významná postava českého tenisu. Nákaza covidem-19 se totiž prokázala u Miroslava Černoška, který musel být podle informací Blesku hospitalizován na jednotce intenzivní péče v olomoucké Fakultní nemocnici.

První zprávy přitom nejsou vůbec dobré. Černošek totiž leží v nemocnici v umělém spánku je napojen na plicní ventilaci. „Jeho stav je vážný,“ znělo podle Blesku z Olomouce.

Vychoval tenisové hvězdy

Špatné zprávy pravděpodobně potvrdila i Černoškova žena pro Seznam Zprávy. Když se totiž portál znažil získat vyjádření k ukončení smlouvy Černoškovy firmy s olympijským výborem, odpověděla magnátova manželka nejasně. „Máme teď jiné starosti,“ uvedla Petra Černošková a jak se ukázalo, problémem je covid v rodině.

Černošek se prakticky celý život věnoval tenisu a jako sportovní manažer dal Česku takové hvězdy, jako je například Tomáš Berdych (35) nebo Petra Kvitová. V nedávné době se ale stáhnul mimo hlavní tenisové dění, protože se řešila kauza, která se tákala toho, že manažerova firma měla brát provize určené na podporu olympioniků.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy