Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tenisový boss má koronavirus. Černošek leží v umělém spánku

Tenisový boss má koronavirus. Černošek leží v umělém spánku
Zdroj: profimedia.cz
Koronavirus
Jedna z nejvýraznějších osobností českého tenisu bojuje o život! Sportovní magnát a manažer Miroslav Černošek (72) se totiž nakazil koronavirem. Průběh nemoci je natolik kritický, že musel být tenisový boss uveden do umělého spánku. Informoval o tom portál Blesk.cz.

Počet pacientů nakažených koronavirem v nemocnicích stále roste a nyní se k nim přidala i významná postava českého tenisu. Nákaza covidem-19 se totiž prokázala u Miroslava Černoška, který musel být podle informací Blesku hospitalizován na jednotce intenzivní péče v olomoucké Fakultní nemocnici.

První zprávy přitom nejsou vůbec dobré. Černošek totiž leží v nemocnici v umělém spánku je napojen na plicní ventilaci. „Jeho stav je vážný,“ znělo podle Blesku z Olomouce.

Vychoval tenisové hvězdy

Špatné zprávy pravděpodobně potvrdila i Černoškova žena pro Seznam Zprávy. Když se totiž portál znažil získat vyjádření k ukončení smlouvy Černoškovy firmy s olympijským výborem, odpověděla magnátova manželka nejasně. „Máme teď jiné starosti,“ uvedla Petra Černošková a jak se ukázalo, problémem je covid v rodině.

Černošek se prakticky celý život věnoval tenisu a jako sportovní manažer dal Česku takové hvězdy, jako je například Tomáš Berdych (35) nebo Petra Kvitová. V nedávné době se ale stáhnul mimo hlavní tenisové dění, protože se řešila kauza, která se tákala toho, že manažerova firma měla brát provize určené na podporu olympioniků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy