Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tenisové primadony: Dostaly naloženo a vyflákly se na fanoušky!

Naše holky se na fanoušky jednoduše vykašlaly.
Zdroj: Profimedia.cz
Tak tohle se nedělá. Fanoušci se těší na pozápasové pocity svých oblíbenkyň a ty místo rozhovoru utečou z kurtu a jdou se vybrečet po porážce do kabin. Stromovka plná k prasknutí poctivě fandila a tenistky přišly s takovou odměnou.

Trocha profesionality chyběla ve čtvrtek a v pátek českým tenistkám. Nejprve porážku neunesla Barbora Strýcová, jež prohrála s Australankou Stosurovou. Bára měla v ochozech obrovskou podporu, ovšem fanouškům po prohře vystavila prostředníček, nepřišla žádná děkovačka a dokonce ani rozhovor.

Stejný scénář se opakoval v pátek, tentokrát neúspěch nedokázala snést Karolína Plíšková, kterou poslala z turnaje Lucie Šafářová. I jí byli fanoušci tak nějak u zádele a ihned se pakovala zabrečet si do šatny. Smutný příběh podruhé. Ve Stromovce přitom nebylo jediné místo, lidé fandili jako o život.

K situaci se během přímého přenosu vyjádřil i Marek Svačina. „Bohužel Karolína odešla z kurtu pryč podobně jako včera Bára. Tohle prostě dívky těžko vstřebávají a nejsou schopné se nad to povznést, přitom to je servis hlavně pro vás, pro fanoušky,“ smutně konstatoval komentátor České televize.

Tak snad se holky do příště nad sebou trochu zamyslí a uvědomí si, že takhle to ve světě profesionálů nevypadá. Fanoušci je celý týden na turnaji poctivě podporovali a tohle si určitě nezaslouží!

Související články

Další články