Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tenisové mamky na tahu: Šafářovou a spol. navštívila americká tetička, hlídání dětí málem nepřežila

Tenistky si společné odpoledne pořádně užily.
Zdroj: Se souhlasem A. Sestini Hlaváčkové
+ Dalších 6 fotografií
Návštěva

Praha zažila velké tenisové shledání. Do Česka totiž přijela na návštěvu Američanka Bethanie Mattek-Sands, dlouholetá deblová parťačka někdejší české reprezentantky Lucie Šafářové. Po dlouhé době tak pár přezdívaný Bucie řádil znovu pohromadě, i když trochu jinak, než byl zvyklý. Někdejší parťačky vyrazily i s dalšími tenistkami na procházku Prahou i jejich dětmi, přičemž americkou tetičku doslova utahaly.

Bethanie Mattek-Sands a Lucie Šafářová dlouhé roky tvořily veleúspěšný deblový pár, který dokázal získat hned pět grandslamů. Fanoušky dokázaly tenistky okouzlit nejen předvedenou hrou, ale také svou energií. Jejich vítězné tanečky se staly legendárními. Češka ale svou kariéru kvůli těhotenství ukončila, zatímco Američanka stále hraje. Jejich cesty se tak na čas rozešly.

Teď se ale tým Bucie, jak se kamarádkám přezdívá, znovu spojil v Praze, kam Mattek-Sands přiletěla na návštěvu za Lucií Šafářovou. Nejprve si Američanka s dlouholetou parťačkou a jejím partnerem, hokejistou Tomášem Plekancem vyrazila na plavbu lodí po Vltavě, kde si dle záběrů z instagramových stories kamarádky vychutnaly skleničku šampaňského, aby se následně sešly s dalšími tenistkami Barborou Strýcovou a Andreou Sestini Hlaváčkovou.

Na výletě se školkou

Zatímco Američanka se stále věnuje naplno tenisu, Češky už se věnují svým potomkům. Vzaly tak děti na procházku a Bethanie plnila roli americké tetičky. "Buďte si jistí, že jsme zabalily spoustu snacků, jinak by svět mohl skončit," napsala Američanka ve vtipu do stories. Skutečně totiž doprovázela menší školku hned čtyř dětí.

"Jdete si tak po Stromovce a do krpálu tlačí kočár Barbora Strýcová s hladovým Vincentem a tričkem od banánu, za ní uspává Oliverka v kočárku Lucie Šafářová a vysvětluje Lee, že zmrzliny už bylo dost. Já nesu Bibi na koni, protože se zasekla u výhozu zmrzliny do koše a vzteky nechce jít dál. No a celé to natáčí a fotí Bethanie. Prostě takové normální úterý v Praze. Nikdo to neviděl, tady už to vypadá, že máme vše pod kontrolou," napsala ke společné fotce na Instagramu Sestini Hlaváčková.

Češky Bethanii zabily

O tom, že šlo o vskutku náročné odpoledne, svědčí i následný snímek Bethanie. Ta se vyfotila v posteli a je patrné, že je naprosto vyčerpaná, ač jako profesionální tenistka má špičkovou výdrž. Jenže děti jsou jiný zápřah. "Já po dětech v parku, jak si dopřávám krátký spánek, abych zvládla dokončit odpoledne," napsala americká tenistka k fotce.

Z toho si hned udělaly srandu její kamarádky. "Spánek na dva dny v řadě," popíchla Strýcová Američanku. Přisadila si i Hlaváčková. "Zabily jsme ji. Vítej v Praze," napsala pobavená bývalá deblistka. Zkrátka, jak uvedla Strýcová, byla to velmi speciální procházka ve všech ohledech.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy