Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tenisová radost! Barbora Strýcová porodila chlapečka, dostal krásné jméno

Barbora Strýcová: Tenisová radost! Porodila zdravého chlapečka
Zdroj: Se souhlasem Barbory Strýcové
novorozenec

Tenistka Barbora Strýcová (35) svým fanouškům sdělila šťastnou novinu. Ve čtvrtek porodila malého Vincenta. Od svých followerů se hned dočkala nadšených gratulací.


Na Instagramu se pochlubila česká tenistka Barbora Strýcová fotografií malého Vincenta, kterého ve čtvrtek šťastně porodila.Na sociální sítí následně dostávala řady gratulací od svých fanoušků. " Tak ať vám chlapeček, dělá samou radost!👍" napsal jeden z fanoušků. "Gratuluji!!! Krásný a spokojený miminko " přidal se další.

Krásná sportovkyně se už před porodem nové životní role nemohla dočkat. Na sociální sítě pravidelně sdílela perličky ze soukromí, podělila se třeba o fotku kolíbky, kterou pro syna dostala, anebo snímek kočárku. Barbora má svého prvního potomka s partnerem Petrem Matějíčkem, šéfredaktorem časopisu Esquire. Těhotenství neplánovali, že Báře roste pod srdcem nový život, zjistil pár v Austrálii.

"U nás v rodině jsou jen holčičky, takže jsem si myslela, že to bude zas holčička. Jsem ráda, že je to chlapeček, protože bude v rodině aspoň nějaký chlap a ty holčičí slepičí věci trošku přebije," prozradila před časem Super.cz.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy