Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tenisová mistryně Dominika Cibulková dráždí z dovolené: Opalovačka NAHOŘE BEZ a zadeček plný písku. To vše v resortu, kde se platí za týden i 4 MILIONY!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Užívá si zaslouženého odpočinku. Slovenská tenistka Dominika Cibulková relaxuje v resortu pro miliardáře. Proč taky ne, když má za sebou sezonu snů, ve které si vydělala pořádný balík!

Dominika Cibulková (27) před pár dny překvapivě ovládla prestižní Turnaj mistryň v Singapuru a shrábla kromě velkého počtu bodů i hodně tučnou finanční odměnu. Po dlouhé sezoně, která jí tímto triumfem skončila, samozřejmě začíná čas volna a oddechu.

Slovenská tenistka zvolila pro svůj relax exotické Maledivy a samozřejmě nezapomněla do kufru přibalit svého manželka Michala Navaru. K odpočinku jí slouží luxusní resort Velaa, který patří českému boháči Jiřímu Šmejcovi. Týden tam stojí až 4 miliony!

A jelikož se Domča ráda chlubí, tak samozřejmě fotkami okamžitě zaplavila všechny své sociální sítě. Dokonce se pochlubila i svým tělíčkem. Sice to není žádná modelka, ale jako žena má určitě něco do sebe. Takový zadeček od písku nebo opalovačka nahoře bez jsou momenty, na které se rádi všichni podíváme!

Související články

Další články